Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

22 wrzesień

Zapowiedzi meczów

Zapowiedzi meczów

Już w najbliższy weekend wszystkich miłośników olimpijskich drużyn młodzieżowych czekają spore emocje.

Swoje spotkania na własnych obiektach rozegraj juniorzy starsi i młodsi oraz występujące w trzeciej lidze kobiet zawodniczki nowo powstałej żeńskiej drużyny Olimpii Elbląg.

Juniorzy starsi - podopieczni Trenera Stanisława Fijarczyka spróbują przełamać się po ostatnie porażce z Motorem w Lubawie podejmując w niedzielę o godzinie 14.00 Huragn Morąg. Spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie przy ulicy Moniuszki.

Juniorzy młodsi - prowadzeni przez Trenera Władysława Obrębskiego po pechowym remisie w meczu derbowym z Concordią spróbują wrócić do ścisłej czołówki drużyn walczących o awans do rozgrywek centralnych. Ich przeciwnikiem będzie również Huragan Morąg, a to spotkanie będzie można zobaczyć również w niedzielę o godzinie 14.00 na boisku przy ulicy Skrzydlatej.

W niedzielę na Stadionie przy ulicy Moniuszki swoje pierwsze spotkanie w Elblągu rozegra żeńska drużyna Olimpii Elbląg debiutująca w trzeciej lidze kobiet. Mecz podopiecznych Trenera Michała Ratajczyka rozegrany zostanie na stadionie przy ulicy Moniuszki o godzinie 12.00, a ich przeciwnikiem będzie zespół Victorii Bartoszyce.

Zapraszamy serdecznie