Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

14 grudzień

Dziennik Elbląski wybiera 10 najpopularniejszych sportowców 2016 roku

Dziennik Elbląski wybiera 10 najpopularniejszych sportowców 2016 roku

Gazeta po raz jedenasty organizuje plebiscyt na 10. Najpopularniejszych Sportowców Dziennika Elbląskiego. Którzy sportowcy znajdą się w gronie laureatów za 2016 rok? To oczywiście zależy od Czytelników DE, którzy wybiorą laureatów głosując za pomocą sms-ów.

Plebiscyt ma już wieloletnią tradycję. Pierwszy zorganizowany został w 2003 r. Mijały kolejne lata, a jego popularność i zainteresowanie rosła. Teraz to już jedenasta edycja. Wybory najpopularniejszych sportowców zawsze wzbudzają duże emocje, dyskusje, a końcowy wynik jest zawsze sprawą otwartą do ostatniej godziny głosowania. Wybory najpopularniejszych sportowców to okazja dla Czytelników Dziennika Elbląskiego do podziękowania zawodniczkom i zawodnikom za trud, wysiłek i ciężką pracę. To także podziękowanie za godne reprezentowanie naszego regionu na sportowych arenach w kraju i za granicą.

Na liście nominowanych przez dział sportowy „Dziennika Elbląskiego” jest 50 sportowców. Ważna informacja jest taka, że lista nie jest jeszcze zamknięta. Organizatorzy czekają na zgłoszenia pod mailem gazeta@dziennikelblaski.pl, telefonicznie 55 611-46-00 oraz tradycyjną pocztą: Dziennik Elbląski, ul. Rybacka 35, 82-300 Elbląg. Głosowanie trwa do 3 lutego do godz 23.59.

Wyniki ogłoszone zostaną 11 lutego - po raz czwarty z rzędu w gościnnym Hotelu Młyn przy ul. Kościuszki. Jak zwykle, będzie to piękne zwieńczenie naszego plebiscytu.

Kibice ZKS Olimpia Elbląg głosują na Pawła Piceluka, Kamila Wengera i Radosława Stępnia.

Jak poprzeć swojego faworyta? Należy wysłać sms pod nr 71160 o treści de.sc.x - gdzie x to numer przypisany konkretnemu kandydatowi/kandydatce. Każdy może oddać dowolną liczbę głosów. Koszt jednego sms to 1,23 zł z VAT. Głosowanie trwa do 3 lutego do godz. 23.59. Nagródźmy sportowców za emocje, które dostarczali nam w tym roku.