Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

28 czerwiec

Mecz Oldbojów

Mecz Oldbojów

Już 1 lipca o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim przy Agrykola 8 znów zobaczymy w akcji Oldbojów ze Stowarzyszenia KS Oldboj Olimpia Elbląg. Ich rywalami będzie Reprezentacja Oldbojów Trójmiasta.

 

Największe sukcesy i lata świetność zespołu KS Oldboj Olimpia Elbląg przypadały na lata 90-te i początek 2000. To wtedy między innymi zespół Oldbojów dwukrotnie wygrał rozgrywki Elbląskiej Ligi Halowej grając jako Asenhajmer KS Oldboj Olimpia Elbląg.

Starsi kibice pamiętają z pewnością czas, kiedy to Oldboje z powodzeniem rywalizowali w rozgrywkach Wojewódzkiego Pucharu Polski. Zmagania zakończyli dopiero w półfinale przegrywając z Rodłem Kwidzyn.

Przeciwnikiem elbląskiej drużyny będzie Reprezentacja Oldbojów Trójmiasta. W ich składzie wystąpią m.in: Radosław Michalski – wielokrotny reprezentant Polski, zawodnik klubów takich jak: Widzew Łódź, Legia Warszawa, czy Anorthosis Famagusta, Lech Kulwicki występujący m.in. w Stoczniowcu i Lechii Gdańsk z którą, w roli kapitana rozegrał słynne spotkanie z Juventusem Turyn.

Mecz rozegrany zostanie w sobotę 1 lipca o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim przy Agrykola 8. Wstęp wolny, zachęcamy kibiców do przyjścia i dopingowania piłkarzy Oldbojów.