Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

25 październik

Miś Kazek odwiedza przedszkola w Elblągu!

Miś Kazek odwiedza przedszkola w Elblągu!

Przedszkole Legii Warszawa to inicjatywa, która w Elblągu cieszy się coraz większą popularnością. Zachęcanie do uprawianie sportu, aktywne spędzanie czasu i nauka przez zabawę – to główne założenia projektu.

Maskotka Legii Warszawa Miś Kazek od 23 października odwiedza przedszkola w Elblągu. Przy okazji odwiedzin Misia, trenerki Legia Soccer Schools Elbląg przeprowadzają pokazowe ćwiczenia i zachęcają dzieci do wstąpienia w szeregi Legia Soccer Schools Elbląg. Akcja potrwa do 29 października, zakończy się wspólnym treningiem z misiem Kazkiem i dziećmi uczęszczającymi do Piłkarskiego Przedszkola Legii Soccer Schools Elbląg.

Kazka gościły już przedszkola 15, 17, 26 i 34, przed nami wizyty w przedszkolach 5, 13, 21 i Katolickim Przedszkolu „Dorotka”. Dzieci bardzo chętnie uczestniczą w grach i zabawach z Misiem oraz trenerkami. Przedszkole Legii Warszawa w Elblągu działa we współpracy z ZKS Olimpia Elbląg.

Podczas zajęć dzieci, są pod opieką trenera, trenerki oraz asystentki, wkraczają w zaczarowany świat bajek i opowieści, w którym przeżywając przygody bawią się, rywalizują w duchu fair play oraz grają w mini piłkę nożną.

W czasie zajęć dzieci, wykorzystują różne przybory, uczą się prowadzić piłkę, uderzają ją na bramkę i grają w mini meczach piłkarskich. Wszystkie te działania osadzone są scenariuszu zajęć wykreowanym na świat bliski dzieciom – wesołych bohaterów znanych z bajek i ich przygód.

Chcesz trenować w Piłkarskim Przedszkolu Legii Warszawa w Elblągu? Skontaktuj się z Nami! Zadzwoń 514-102-724 lub napisz elblag@legiasoccerschools.pl