Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

6 listopad

Dominacja drużyn młodzieżowych Olimpii

Dominacja drużyn młodzieżowych Olimpii

Znakomitą rundę jesienną mają za soboą młodzieżowe drużyny Olimpii Elbląg, które zdecydowanie przewodzą w tabelch ligowych naszego województwa.

Pierwsze miejsce w ligowej tabeli zajmują juniorzy starsi prowadzeni przez Władysława Obrębskiego.

Zdecydowanie najlepsi w swojej kategorii okazali się juniorzy młodsi – rocznik 2001, którzy bez żadnej porażki zwyciężyli swoje rozgrywki i awnasowali do gier barażowych o Centralną Ligę Juniorów U-17. Przeciwnikiem drużyny prowadzonej przez trenera Szymona Wagę w dwumeczu brażowym będzie najprawdopodobniej ŁKS Łódź.

Bardzo udane występy mają za sobą także zawodnicy rocznika 2003 prowadzeni przez trenera Bartłomieja Florka, kótrzy podobnie jak starsi koledzy nie zaznali w tym sezonie goryczy porażki i zdecydowanie zwyciężyli w wojewódzkiej lidze trampkarzy. Również oni zagrają w meczu barażowym o awanas do Centralnej Ligi Juniorów U–15. Przeciwnikiem elblążan będzie MOSP Jagiellonia Białystok.
W tej chwili trawją ustalenia między klubami co do terminów rozegrania spotkań o którch wkrótce poinformujemy.

Bardzo dobrze zaprezentowali się również podopieczni trenera Rafała Starzyńskiego występujący w I lidze wojewódzkiej młodzików, którzy zdecydowanie zwycięzyli swoja grupę wygrywając wszystkie spotkania, aplikując przeciwnikom 62 bramki i tracąc zaledwie jedną. Również oni wkrótce zmierzą się w kolejnej fazie pucharowej rozgrywek o mistrzostwo województwa.

Wszystkim młodzieżowym drużyną Olimpii Elbląg życzymy powodzenia w najbliższych bardzo ważnych spotkaniach