Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

6 grudzień

Będą grały Skrzaty

Będą grały Skrzaty

W sobotę 9 grudnia odbędzie się Turniej Skrzatów, czyli zawody piłki nożnej dzieci urodzonych 2011 i 2012 r.. Skrzat Cup odbędzie się na Hali MOS przy ul. Kościuszki.

Młodzi adepci piłki nożnej rywalizować będą na dwóch boiskach poprzek hali oddzielonymi w taki sposób, aby piłka nie przechodziła z boiska na boisko. Gra na całej długości boiska w tak młodym wieku mija się w celu, tak samo jak granie na pełnowymiarowe bramki. W turnieju Skrzatów bramkarze będą strzegli bramek o wymiarze 3x1,55 m. Nie będzie punktów za zwycięstwo, premiowane będą zdobyte bramki!

W turnieju wezmą udział: cztery drużyny ZKS Olimpia Elbląg (I, II, III i IV), Przedszkole Piłkarskie Legii Warszawa przy Olimpii Elbląg, dwie drużyny Fundacji Stomil Olszty (I i II), AS Stomil Olsztyn, MMKS Concordia Elbląg, GKS Cresovia Górowo Iławieckie, MKS Kaczkan Huragan Morąg oraz KS Polonia Pasłęk. Rozgrywki rozpocznie mecz pomiędzy ZKS Olimpią I Elbląg, a Przedszkole Piłkarskie Legii Warszawa przy Olimpii Elbląg o godzinie 10.

Organizatorami turnieju są Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej oraz Olimpia Elbląg, zaś patronat honorowy objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz Prezydent Miasta Elbląga Witold Wróblewski.