Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

19 marzec

Mecz Olimpii przełożony

Mecz Olimpii przełożony

Planowany na 24 marca mecz Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard nie odbędzie się. Decyzją PZPN został przełożony na 11 kwietnia. Ma to związek z powołaniem zawodnika Błękitnych Stargard – Grzegorza Szymusika do kadry Polski U-20.

Spotkanie miało odbyć się w sobotę 24 marca na stadionie przy Agrykola 8 o godzinie 15:00. Jest to kolejne po meczach z Gwardią Koszalin, MKS Kluczbork i Gryfem Wejherowo odwołane spotkanie Olimpii Elbląg na wiosnę 2018 roku.

Klub czyni starania (została taka propozycja złożona klubowi z Koszalina), aby w terminie 24 marca rozegrać mecz z Gwardią Koszalin w ramach zaległej 20 kolejki, pierwotnie planowanej na 3 marca. Spotkanie w Koszalinie miałoby się odbyć w sobotę o godzinie 15:00.

Jest to możliwe ponieważ mecz 23. kolejki pomiędzy Radomiakiem Radom, a Gwardią Koszalin również został przełożony na 11 kwietnia. Pierwotnie spotkanie miało się odbyć 25 marca o godz. 14:00. Zmiana terminu spowodowana jest powołaniem Mateusza Zająca z Radomiaka do reprezentacji Polski U-21.

Poinformujemy Was jeśli zostanie wypracowane porozumienie co do terminu i godziny meczu Gwardia Koszalin – Olimpia Elbląg.