Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

20 marzec

W sobotę Olimpia zagra w Koszalinie

W sobotę Olimpia zagra w Koszalinie

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wyraził zgodę na rozegranie zaległego meczu 20. kolejki 2 ligi miedzy drużynami Gwardia Koszalin – Olimpia Elbląg w dniu 24 marca 2018 r. (sobota) o godz. 15.00.

 

Przypomnijmy, że mecz w ramach 20 kolejki 2 ligi miał pierwotnie odbyć się w sobotę 3 marca w Koszalinie. Spotkanie zostało odwołane ze względu na zły stan boiska.

Później odwołane były (z różnych przyczyn) kolejne mecze 2 ligi, aż po dwa spotkania zaplanowane na 24 marca. Chodzi o dwa mecze Radomiak Radom – Gwardia Koszalin oraz Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard. Spotkania nie odbędą się ponieważ jeden zawodnik Radomiaka i Błękitnych Stargard otrzymali powołania do młodzieżowych Reprezentacji Narodowych.

Stworzyło to idealną okazję, aby nie kontynuować serii nierozegranych meczów, do nadrabiania zaległości. Olimpia Elbląg zwróciła się z wnioskiem do Gwardii Koszalin o możliwość rozegrania zaległego meczu pomiędzy zainteresowanymi zespołami.

Pogoda z dnia na dzień poprawia się, stan płyty boiska w Koszalinie pozwala grać, więc nic nie stało na przeszkodzie, aby w ramach 23 kolejki 2 ligi rozegrać mecz z kolejki 20.

Gospodarz meczu Gwardia Koszalin początek spotkania ustalił na godzinę 15:00. Trzymamy kciuki za to, aby zobaczyć w końcu piłkarzy Olimpii w walce o ligowe punkty.

Do Koszalina wybierają się kibice Olimpii Elbląg. Na stronach kibicowskich wkrótce informacje o zapisach na wyjazd.