Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

19 kwiecień

Nowy sponsor Olimpii

Nowy sponsor Olimpii

Olimpia wzmacnia się przed meczem z ŁKS Łódź - od teraz gramy w jednej drużynie z firmą AB Finanse.

Szeroki wachlarz usług, chęć niesienia pomocy i zapał do pracy to czynniki, które wyróźniają naszego partnera.

Nasz nowy sponsor z Olimpią jest od wielu lat. Zaczynał od wspierania dopingiem z trybun, później jak sam twierdzi wymarzoną pracą na stanowisku stażysty w ukochanym Klubie wszedł w dorosłość, by teraz po kilku latach prowadzić prężnie rozwijającą się firmę w branży finansowej. Do Olimpii zwrócił się z propozycją współpracy na jasnych zasadach.

Wiele osób korzysta z zabezpieczeń finansowych w postaci polis na życie, biznesowych, majątkowych i komunikacyjnych. Każdemu z nas zależy na zachowaniu bezpieczeństwa w życiu i unikaniu kłopotliwych sytuacji.
Mając na względzie chęć dołożenia swojej cegiełki w drodze do awansu Olimpii do 1 ligi firma AB Finanse postanawia wesprzeć Klub finansowo. Każdy kto za pośrednictwem naszego sponsora zawrze umowę ubezpieczeniową przyczyni się do przekazania na rzecz Klubu części jego rocznej składki. Dodatkowo sponsor przewiduje pewne atrakcje dla kibiców w związku z naszą współpracą, o czym poinformujemy wspólnie wkrótce.

Będą one miały podobny charakter do akcji aktywizującej jednego ze sponsorów Olimpii.
Zapowiada się ciekawa współpraca, a sam sponsor wyraża jednocześnie chęć pracy na rzecz pozyskiwania kolejnych dobroczyńców Olimpii. Ze swojej strony zachęcamy do skorzystania z oferty. Ubezpiecz swoją przyszłość z Olimpią.

Sprawdż AB Finanse na facebooku