Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

23 kwiecień

Pojedynek dwóch Olimpii

Pojedynek dwóch Olimpii

W niedzielne popołudnie doszło do pojedynku pomiędzy dwiema drużynami Olimpii Elbląg. Klubowe derby ZKS Olimpia Elbląg vs. ZKS Olimpia II Elbląg.

Mecz w większej części przebiegał pod dyktando rocznika 2001, a mimo to zawodnicy rocznika 2002 zrobili niespodziankę i po błędzie bramkarza, zdobyli bramkę na 0:1 Do końca pierwszej połowy nie uległ zmianie.

Po analizie gry trener Szymon Waga wprowadził zmienników i zawodnicy U-17 zaczęli przyspieszać grę czego efektem była akcja Norberta Nestorowicz, który podał do Mariusza Bucio i wynik brzmiał 1:1, była 47 min. W 71 min. zawodnicy drużyny ZKS Olimpia (U-17) przeprowadzili środkiem boiska akcję, która rozpoczęła się od Sebastiana Milanowskiego, który podał do Remigiusza Misztala i wyszli na prowadzenie, 1:2. Wynik nie ulega zmianie mimo groźnych ataków starszej drużyny żółto-biało niebieskich.

ZKS Olimpia Elbląg – ZKS Olimpia II Elbląg 2:1

Olimpia Elbląg (U-17): Prociw, Olewnik (41’ Krasa), Wierzba (39’ Komoń), Mazurek (C), Ziewiec (63’ Kwiatkowski), Bloch, Misztal, Milanowski, Bucio, Bonin (43’ Nestorowicz), Tomaszewski. Rezerwa: Szafek.
Bramki: 47’ Bucio (asysta: Nestorowicz), 71’ Misztal (asysta: Milanowski).