Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

16 maj

Pamiętajcie o zmianie terminu meczu

Pamiętajcie o zmianie terminu meczu

Zmieniony został termin meczu Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków. Spotkanie miało być rozegrane 19 maja (w sobotę) o 17:00. Ze względu na mecz piłkarek ręcznych Startu Elbląg w tym samym terminie (zwycięstwo pozwoli zając trzecie miejsce w SuperLidze elbląskim piłkarkom), Zarząd Olimpii postaowił, że mecz 2 ligi rozegrany zostanie w niedzielę 20 maja o godzinie 16:00.

Mając na uwadze dobro elbląskiego sportu Zarząd Olimpii przychylił się do prośby Kram Start Elbląg i gorąco zachęca wszystkich kibiców naszego miasta do wspierania obu drużyn. - Doskonale pamiętamy atmosferę prawdziwego sportowego święta. Pełne trybuny są dodatkowym zawodnikiem i pomagają odnosić zwycięstwa. Tak było podczas meczu barażowego Olimpii z Motorem Lublin, a także podczas zeszłorocznego spotkania o brązowy medal pomiędzy Startem Elbląg a Selgros Lublin. Przełożyliśmy mecz, aby kibice mieli okazję na odwiedzenie hali w sobotę, a w niedzielę na wsparcie żółto-biało-niebieskich - informuje Olimpia Elbląg 
W sobotę mecz o medal piłkarek ręcznych w Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej, dzień później walka Olimpii z Garbarnią o czołowe lokaty w II lidze na Stadionie Miejskim przy ul. Agrykola.