Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

15 czerwiec

Finał Młodzika

Finał Młodzika

Zapraszamy wszystkich sympatyków Olimpii Elbląg na mecz finałowy Młodzika. Podopieczni trenera Rafał Starzyńskiego w sobotę na stadionie przy ul. Moniuszki zmierzą się ze Stomilem Olsztym. Początek spotkania o 13:00.

W kat. Młodzik po zakończeniu fazy grupowej rozgrywana jest faza pucharowa o miejsca 1-12. Najpierw na krzyż rozgrywane były półfinały (1 mecz na boisku drużyny zajmującej wyższe miejsce w tabeli) - pierwsza drużyna z pierwszej grupy grała z drugą drużyną z grupy drugiej, druga drużyna z pierwszej grupy z pierwszą drużyną z grupy drugiej i analogicznie miejsca 3-4, 5-6.

Następnie zwycięzcy meczów półfinałowych zagrają mecze finałowe o miejsca 1, 5 i 9, a przegrani o miejsca 3, 7 i 11 (1 mecz na boisku drużyny, która w fazie grupowej zajęła wyższe miejsce w tabeli, przy tych samych miejscach większa liczba zdobytych punktów).

Tak wyglądały tabele końcowe tabele Grupy 1 i Grupy 2.W meczu półfinałowym Olimpia Elbląg pokonała Mrągowię Mrągowo 2:0. Było to kolejne zwycięstwo Olimpii rocnzik 2005 w tym sezonie. W rozgrywkach grupowych Olimpii odniosła 10 zwycięstw, jedenastym zwycięstwem było zwycięstwo nad Mrągowią.

Finałowy mecz już w sobotę (16.06.) o 13:00

ZKS Olimpia Elbląg - AS Stomil II Olsztyn