Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

30 lipiec

Kadyny Cup już w najbliższy weekend

Kadyny Cup już w najbliższy weekend

Po kilkuletniej przerwie wracają turniej piłki plażowej w Kadynach. W nadchodzącym turnieju weźmie udział 10 drużyn, które zostaną podzielone na dwie grupy.

Beach soccer to najbardziej widowiskowa odmiana futbolu. Gra muzyka, piękne kobiety wokół boiska, widowiskowe parady bramkarzy, przewrotki. Tego wszystkiego możemy się spodziewać w najbliższy weekend (4 i 5 sierpnia). W turnieju zagrają: Zakład Pogrzebowy Dębica, Metrotest, Meble Ulwe, Lira, Straż Pożarna, Kadyny, Instalex Elbląg, FC Po Nalewce, El-Śrub/Gosia i Dany Meble.

- Kontynuujemy ideę organizacji atrakcji piłkarskiej, turnieju w którym piłkarze-amatorzy będą mogli poczuć smak prawdziwych rozgrywek piłkarskich z całą otoczką, czyli losowaniem grup, relacjami foto i wideo itp. – mówią organizatorzy turnieju. Spotkanie organizacyjne, na którym drużyny poznają swoich przeciwników odbędzie się w czwartek 2 sierpnia o godzinie 17. w Budynku Klubowym przy Agrykola 8.

Zapraszamy Państwa do przyjazdu na plażę w Kadynach w najbliższy weekend. Oprócz możliwości kąpieli w Zalewie Wiślanym oraz klasycznego plażowaniem zachęcamy do kibicowania drużynom, które wystąpią w Turniej Piłki Nożnej Plażowej 'Kadyny Cup' 2018.