Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

31 sierpień

NAPASTNIK zakontraktowany przez OLIMPIĘ

NAPASTNIK zakontraktowany przez OLIMPIĘ

Michał FIDZIUKIEWICZ został od dzisiaj zawodnikiem ZKS Olimpii ELBLĄG

Transferowy “Deadline Day” w Olimpii Elbląg! Rzutem na taśmę, ostatniego możliwego dnia w okienku transferowym, żółto-biało-niebiescy podpisali kontrakt z nowym napastnikiem!

Michał Fidziukiewicz wzmacnia Olimpię i będzie odpowiedzialny za zdobywanie bramek. Napastnik w ostatnich sezonach grał na pierwszoligowym poziomie w GKS Tychy oraz Zagłębie Sosnowiec. Fidziukiewicz występował także za granicą, w Koninklijke Bocholter. Przygoda z belgijskim trzecioligowcem była całkiem przyzwoita. Na emigracji Fidziukiewicz rozegrał 61 meczów strzelając 34 bramki. Przed wyjazdem, nowy napastnik Olimpii dziesięciokrotnie wystąpił w Ekstraklasie w barwach Jagiellonii Białystok.

W czwartek (30 sierpnia) Michał Fidziukiewicz rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron, z dotychczasowym pracodawcą, GKS Tychy. W trwającym sezonie ligowym nie zagrał w żadnym meczu ligowym. W sezonie 2017/2018 wystąpił w 24 meczach ligowych, strzelając jedną bramkę. Wcześniej reprezentował Zagłębie Sosnowiec, dla którego rozegrał 52 mecze strzelając 18 bramek.

Michał Fidziukiewicz związał się z Olimpią rocznym kontraktem, dokładnie do 30 czerwca 2019 r. Został już zgłoszony do rozgrywek, zatem być może w jutrzejszym meczu z GKS Bełchatów zadebiutuje w żółto-biało-niebieskich barwach.