Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

4 wrzesień

OLIMPIJSKI NABÓR

OLIMPIJSKI NABÓR

Zaczął się rok szkolny i oprócz nauki wielu ludzi szuka jeszcze pasji. Jedną z propozycji jest możliwość trenowania piłki nożnej w ZKS Olimpii Elbląg.

Właśnie rozpoczął się nabór do najmłodszych grup piłkarskich w najstarszym i największym Klubie Piłkarskim w naszym mieście.

 Można zgłosić się bezpośrednio do trenera i po dokonaniu formalności związanych z zapisem (karta zgłoszenia i badania lekarskie) można rozpocząć treningi.

 Po to, aby nie przestraszyć różnicą poziomów po między tymi co trenują już kilka lat, a zaczynającymi stworzono dwie grupy naborowe starszą (roczniki 2007 i 2008) oraz młodszą (roczniki 2009 i 2010). Po przejściu pierwszego etapu trenerzy decydują kiedy dane dziecko nadaje się do wejścia na treningi do swojego rocznika.

 Starsi mogą spróbować konkretnie w roczniku jeśli ktoś się wyróżni pozostanie przy grupie w poszczególnej kategorii wiekowej. Kontakt na stronie www,zksolimpia.pl w zakładce Akademia

 Młodszych czyli z rocznika 2011 i 2012 zapraszamy bezpośrednio do swoich roczników, gdyż tam najważniejsza jest zabawa i każdy zawsze może dołączyć go poszczególnych grup w danym roczniku.

 Zupełnie nowym rocznikiem staje się grupa urodzonych w 2013 roku. Pierwsze zajęcia odbędą się w poniedziałek 10 IX o godz. 17.30 na Agrykola 8. Warto spróbować przygody z piłką poprzez zabawę prowadzoną przez wykwalifikowaną trenerkę w tej kategorii wiekowej p. Natalię Ostrowską, której asystować będzie zawodnik ZKS Olimpii Elbląg Michał Ressel ten duet pozwoli waszemu dziecku nauczyć się podstaw piłki nożnej urozmaiconej zabawami, dyscypliny i współpracy z innymi.