Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

21 wrzesień

KUP BILET NA MECZ PP ZE ŚLĄSKIEM WROCŁAW!

KUP BILET NA MECZ PP ZE ŚLĄSKIEM WROCŁAW!

W środę, 26 września o godz. 15:00, ZKS Olimpia Elbląg zmierzy się ze Śląskiem Wrocław w ramach 1/32 Pucharu Polski. Przyjdź na stadion i pomóż Żółto-biało-niebieskim w walce o awans do następnej rundy!

KARNETOWICZ WCHODZI ZA DARMO - DZIĘKUJEMY, ŻE ZAWSZE JESTEŚ Z NAMI!
  

PRZEDSPRZEDAŻ:

Zapraszamy do budynku klubowego przy ul. Agrykola 8. Punkt sprzedaży biletów czynny jest w poniedziałek i wtorek w godz. 10:00 - 18:00.

Zachęcamy także do korzystania z zakupu biletów w systemie online również te osoby, które nie posiadają Karty Kibica. Instrukcja jak kupić bilet przez Internet [KLIKNIJ TUTAJ]

Ceny biletów przedsprzedaży:

ŁUK- 10 PLN
TRYBUNA A1 i A2 - 15 PLN
TRYBUNA VIP - 50 PLN
 
KUP BILET PRZEZ INTERNET

 

SPRZEDAŻ BILETÓW W DNIU MECZU:

Osoby, które zdecydują się na zakup w kasach informujemy, że w dniu meczu będą one czynne od godz. 12:00 (od ul. Agrykola). 

Cena biletów w dniu meczu:

ŁUK- 15 PLN
TRYBUNA A1 i A2 - 30 PLN
TRYBUNA VIP - 75 PLN

KUP BILET PRZEZ INTERNET

 

AKADEMIA OLIMPII ELBLĄG I SZKOŁY - WSTĘP DARMOWY:

Dla szkół i Akademii Olimpii Elbląg uruchomione zostaną 3 sektory TRYBUNY B (Prosta). Szkoły, by skorzystać z bezpłatnej możliwości obejrzenia meczu 1/32 Pucharu Polski ze Śląskiem Wrocław należy łącznie spełnić następujące wymagania:

1. Zebrać grupę min. 10 osób i 1 opiekuna. Dla każdych kolejnych 10 osób powinien być przypisany 1 opiekun.
2. Sporządzić listę (podpieczętowaną przez daną szkołę) ww. osób w następujący sposób: NAZWISKO, IMIĘ oraz PESEL i wysłać ją na adres: promocja@zksolimpia.pl nie później niż do dnia 25 września 2018 r. do godz. 15:00.

UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegóły wejścia na stadion dla grup szkolnych podane będą w wiadomości zwrotnej mailem.UWAGA: WEJŚCIE ORAZ KASA OD UL. WSPÓLNEJ W DNIU MECZU SĄ NIECZYNNE DLA KIBICÓW OLIMPII.