Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

15 październik

NOCOŃ: PUNKTUJEMY, ALE SYTUACJA NADAL JEST CIĘŻKA

NOCOŃ: PUNKTUJEMY, ALE SYTUACJA NADAL JEST CIĘŻKA

Po trzech kolejnych spotkaniach pod wodzą nowego trenera Olimpia wzbogaciła się o kolejne 7 oczek. Trener Nocoń zdecydowanie przestrzega jednak przed zbytnim huraoptymizmem.


W pomeczowym wywiadzie trener A.Nocoń powiedział: "Zaczęliśmy trochę punktować, ale sytuacja nadal jest bardzo ciężka i każdy kolejny mecz będzie meczem o życie. Postawa drużyny napawa optymizmem, ale jak widać liga jest bardzo trudna i każdy mecz jest bardzo ciężki. Dodatkowo dochodzą jeszcze kolejne urazy i kartki, przez co w następnym meczu nie zagrają m.in. Lewandowski, Korkliniewski, czy Bogdanowicz, tak więc
kłopoty kadrowe dalej nas nie opuszczają, stąd sytuacja łatwa nie jest" - skomentował sytuację szkoleniowiec Żółto-biało-niebieskich.

"Na pewno należy pochwalić podejście drużyny do każdego kolejnego meczu i ich dużą koncentrację. Atmosfera jest dobra, a to pozwala nam ciężko pracować i dzień po dniu przybliżać się do celu, jakim na tę chwilę jest utrzymanie. Z dzisiejszej perspektywy każde miejsce, które pozwoli nam pozostać w 2. lidze będzie sukcesem" - dodał A. Nocoń.
 
Najbliższy mecz z ROW 1964 Rybnik już w najbliższą sobotę o godz. 19:45 przy Agrykola 8.
 

 
Bilety na mecz z ROW 1964 Rybnik nabyć można w kasie Klubu przy Agrykola 8 w godz. 10:00 - 16:00 oraz przez Internet.