Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

9 listopad

MECZ Z WIDZEWEM ODWOŁANY

MECZ Z WIDZEWEM ODWOŁANY

Decyzją Wojewody Warmińsko-Mazurskiego sobotni mecz z Widzewem Łódź został odwołany.

ZKS Olimpia Elbląg z przykrością informuje, że w dniu dzisiejszym o godz. 15:13 do Klubu wpłynęła decyzja Wojewody Warmińsko-Mazurskiego o odwołaniu imprezy masowej o podwyższonym ryzyku, jakim był zaplanowany na sobotę 10. listopada 2018 r. na godz. 17:00 mecz 18. kolejki 2. ligi pomiędzy ZKS Olimpia Elbląg a Widzewem Łódź.

"Jak wynika ze stanowiska Prezydenta Miasta Elbląga, potwierdzonego przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie, zabezpieczenie ww. meczu piłkarskiego nie będzie możliwe w sposób zapewniający bezpieczeństwo jej uczestników, jak i osób postronnych w zw. z planowaną sportową imprezą masową." - czytamy w uzasadnieniu decyzji Wojewody.

 

W związku z zaistniałą sytuacją Klub przygotował dla swoich kibiców rozwiązanie dot. zakupionych biletów, polegające na wykorzystaniu zakupionego już biletu na mecz z Widzewem Łódź w nowym terminie. O nowym terminie poinformujemy niezwłocznie po otrzymaniu stosownej decyzji PZPN.

Osoby, które nie zechcą skozystać z powyższego rozwiązania, otrzymają zwrot należnej kwoty wynikającej z zakupionego biletu. Zwroty będą realizowane w dniach 13-16. listopada 2018 r. w godzinach 10:00 - 15:00 wyłącznie w miejscu ich zakupu, tj. w kasie w budynku klubowym przy ul. Agrykola 8. Zwrotu można dokonać wyłącznie osobiście.


Klub obecnie oczekuje na wyznaczenie nowego terminu spotkania przez Polski Związek Piłki Nożnej.