Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

20 luty

HADM GRAMATOWSKI SPONSOREM MECZU PRZY AGRYKOLA!

HADM GRAMATOWSKI SPONSOREM MECZU PRZY AGRYKOLA!

HADM Gramatowski to autoryzowany dealer marek SKODA i KIA w Starogardzie Gdańskim oraz SKODA i CITROEN w Elblągu. Zgodnie z treścią nowej umowy, HADM Gramatowski został Sponsorem Meczu na dwa spotkania ligowe Olimpii Elbląg - z Olimpią Grudziądz oraz Zniczem Pruszków.

"Nasza firma istnieje już od 2000 roku. Przez ten czas mieliśmy przyjemność wielokrotnie współpracować z klientami, którzy potrzebowali naszej porady, by spełnić swoje marzenie o idealnym samochodzie. Zdobyliśmy przez to doświadczenie, które jest doskonałym uzupełnieniem naszej pasji związanej z tematyką motoryzacyjną. Prowadzimy autoryzowany salon i serwis Kia, Skoda i Citroen w Elblągu i Starogardzie Gdańskim. Naszymi Klientami są osoby z wielu pobliskich miast - Sopotu, Gdyni, Olsztyna, Chojnic i nie tylko. W naszej ofercie znajdują się zarówno nowe, jak i używane samochody z gwarancją. Oferujemy bezpłatne jazdy testowe autami marek SKODA, KIA i CITROEN, a także prowadzimy wypożyczalnię samochodów i blacharnio-lakiernię. Dzięki temu w naszym serwisie mogą Państwo przeprowadzić niezbędne naprawy pojazdów, a w naszym salonie z łatwością odnajdą Państwo samochód swoich marzeń. Oprócz pomocy przy wyborze odpowiedniego modelu zajmujemy się formalnościami związanymi z zakupem auta, takimi jak ubezpieczenie czy kredyt, dzięki czemu oferta naszego salonu i serwisu Skoda, Kia i Citroen jest tak kompleksowa" - czytamy na stronie nowego Sponsora Olimpii.

"Jesteśmy dumni z tej współpracy i cieszymy się, że HADM Gramatowski jest kolejną lokalną marką, która postanowiłą wesprzeć nasz klub w tym roku. Cieszy również zainteresowanie ofertą Sponsora Meczu, która z jednej strony klubowi pozwala na organizacyjny oddech, a z drugiej Sponsorowi daje dużą satysfakcję i ciekawą możliwość promocji własnych usług. Jak widać, Olimpia wzmacnia się nie tylko na boisku, ale i w biznesie, a to bardzo ważne dla zrównoważonego rozwoju naszego klubu dziś i jutro" - powiedział manager Olimpii Tomasz Flakowski.

W ramach współpracy HADM Gramatowski uzyskał nie tylko tytuł Sponsora Meczu na mecze domowe Olimpii z Olimpią Grudziądz (30.03.2019, godz. 17:00) i Zniczem Pruszków (21.04.2019, godz. 18:00), ale też m.in. prawo do promocji w oficjalnych mediach społecznościowych Olimpii Elbląg, czy prowadzenia swojej kampanii informacyjno-promocyjnej przed i w przerwie spotkania. Logo firmy znajdzie się także na stronie internetowej Olimpii oraz w grafikach meczowych i w filmikach promujących współpracę obu stron.

Firmę HADM Gramatowski gorąco witamy w drużynie, a wszystkich kibiców Olimpii serdecznie zapraszamy do salonów HADM Gramatowski przy ul. Warszawskiej 87 za kanałem.

 

Jeżeli i Ty chcesz zostać Sponsorem Meczu w rundzie wiosennej sezonu 2018/2019 - zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: promocja@zksolimpia.pl z dopiskiem "Sponsor Meczu - oferta".