Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

4 marzec

PREMIERA KULIS Z MECZU BIJE REKORDY

PREMIERA KULIS Z MECZU BIJE REKORDY

W poniedziałkowy poranek kibice Olimpii Elbląg mieli okazję przypomnieć sobie emocje minionej soboty. 02 marca nasz zespół pokonał lidera 2 ligi 2:1, a film z tego spotkania ukazujący jego kulisy bije rekordy w klubowych mediach społecznościowych.

- To była pierwsza taka premiera LIVE. Jesteśmy ciekawi reakcji naszych kibiców i jeśli będą pozytywne, to właśnie w taki sposób będziemy komunikowali kolejne kulisy z każdego meczu domowego Olimpii - powiedział manager Olimpii Elbląg Tomasz Flakowski - Zawodnicy, klub i kibice to system naczyń połączonych, każdy dodatkowy sprzedany bilet, każdy like na facebooku, każdy pozytywny komentarz, a wreszcie każdy komplet na meczach to dodatkowy atut dla Klubu w rozmowach z obecnymi i przyszłymi partnerami, pozwalający nam na rozwój zarówno organizacyjny, jak i finansowy. Mamy konkretny plan, który chcemy realizować, ale ten najbliższy to komplet sprzedanych biletów na mecz z Ruchem Chorzów (16 marca o 17:00 - przyp.). Mamy nadzieję, że to się uda. W meczu z Radomiakiem kibice byli wspaniali i byli naszym dwunastym zawodnikiem. Razem możemy robić wielkie rzeczy i sprawić, by cały Elbląg żył Olimpią i był z niej dumny. Do tego potrzebne są właśnie te "małe rzeczy" - dodał.

Tym bardziej cieszy sukces premiery kulis, które od 9:30 dostępne są także na TV Olimpia Elbląg (oficjalnym kanale klubu na youtube.com) - tutaj LINK. Zanim pojawiły się na TVOE obejrzało je kilkaset osób.