Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

8 kwiecień

NAJGŁOŚNIEJSZY MECZ SEZONU

NAJGŁOŚNIEJSZY MECZ SEZONU

W najbliższą środę (10.04.2019) na Stadionie Miejskim przy ul. Agrykola 8 miejscowa Olimpia Elbląg podejmować będzie zajmujący 3 miejsce w tabeli 2. Ligi - Widzew Łódź.

Na to spotkanie nie potrzeba specjalnych zaproszeń. Mecz z podtekstami, który notabene był odwołany więc teraz czeka nas ostateczne rozstrzygnięcie, która z drużyn jest lepsza piłkarsko.

Po dobrej grze w dwóch ostatnich meczach zespół Adama Noconia nie jest wcale skazany na porażkę, a forma zespołu wygląda na ustabilizowaną. Dobra dyspozycja przyda się w środę, bo Widzew wydaje się być w tej rundzie lekko rozkojarzony i warto to wykorzystać.

Na pięć ostatnich meczów Łodzianie wszystkie zremisowali, a po ostatnim spotkaniu zarząd klubu postanowił rozstać się z trenerem Mroczkowskim oraz jego asystentem. Na stanowisku trenera zobaczymy Jacka Paszulewicza, który grał w przeszłości jako piłkarz dla dwóch klubów z Łodzi, czyli ŁKS-u i Widzewa, a ostatnim klubem, który prowadził był GKS Katowice.

Pierwszy mecz przeciwko Widzewiakom skończył się dla nas porażką. Podczas kolejki inaugurującej sezon na Stadionie Widzewa daliśmy się pokonać 1:0, a autorem bramki dla gospodarzy został Damian Paszliński, który w 24. minucie pokonał Krzysztofa Pilarza.

Gorąco zapraszamy na to wyjątkowe spotkanie, które rozpocznie się w najbliższą środę (10.04.2019) o godzinie 19:00 na Stadionie Miejskim przy ul. Agrykola 8.

Wypełnijmy stadion po brzegi. Zostań dwunastym zawodnikiem Olimpii Elbląg i pamiętaj
#walczymyrazem!

Oficjalnym Sponsorem Meczu z Widzewem Łódź jest firma EL-ŚRUB