Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

10 kwiecień

EL-ŚRUB SPONSOREM MECZU Z WIDZEWEM!

EL-ŚRUB SPONSOREM MECZU Z WIDZEWEM!

Zgodnie z treścią nowej umowy, EL-ŚRUB został Sponsorem Meczu na spotkanie ligowe Olimpii Elbląg z Widzewem Łódź. Firma EL-ŚRUB to przedsiębiorstwo, które zajmuje się dostarczaniem elementów złącznych dla przemysłu konstrukcji stalowych, rolnictwa oraz energetyki.

"EL-ŚRUB to przedsiębiorstwo w którym panuje harmonia przekładająca się na najlepszą obsługę  klienta.  Dzięki  doświadczonej  kadrze  i  miłej  atmosferze  potrafimy działać  zespołowo   gwarantując   wysoką  jakość  obecnym  i  przyszłym  kontrahentom.   Jakość  to  wiedza  którą  posiadamy,   jakość  to  dotrzymanie  terminów,   jakość  to profesjonalne  doradztwo  na  które  zawsze  można  od  nas  liczyć.   Z  naszą  pomocą  praca  stanie  się  krótsza, łatwiejsza  i  co  najważniejsze  przyjemniejsza. Firma  w  roku  2015  zdobyła  certyfikat  jakości  ISO 9001:2009. Serdecznie  zapraszamy  do  współpracy" - czytamy na stronie nowego Sponsora Olimpii.

"Jesteśmy dumni z tej współpracy i cieszymy się, że EL-ŚRUB jest kolejną lokalną marką, która postanowiła wesprzeć nasz klub w tym roku. Cieszy również zainteresowanie ofertą Sponsora Meczu, która z jednej strony klubowi pozwala na organizacyjny oddech, a z drugiej Sponsorowi daje dużą satysfakcję i ciekawą możliwość promocji własnych usług. Jak widać, Olimpia wzmacnia się nie tylko na boisku, ale i w biznesie, a to bardzo ważne dla zrównoważonego rozwoju naszego klubu dziś i jutro" - powiedział manager Olimpii Tomasz Flakowski.

W ramach współpracy EL-ŚRUB uzyskał nie tylko tytuł Sponsora Meczu na mecz domowy Olimpii z Widzewem Łódź (10.04.2019, godz. 19:00), ale też m.in. prawo do promocji w oficjalnych mediach społecznościowych Olimpii Elbląg, czy prowadzenia swojej kampanii informacyjno-promocyjnej przed i w przerwie spotkania. Logo firmy znajdzie się także na stronie internetowej Olimpii oraz w grafikach meczowych i w filmikach promujących współpracę obu stron.

Firmę EL-ŚRUB gorąco witamy w drużynie, a wszystkich kibiców Olimpii serdecznie zapraszamy do salonu EL-ŚRUB przy ul. Grunwaldzkiej 2.

 

Jeżeli i Ty chcesz zostać Sponsorem Meczu w rundzie wiosennej sezonu 2018/2019 - zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: promocja@zksolimpia.pl z dopiskiem "Sponsor Meczu - oferta".