Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

2 maj

BEZ GOLI W LUBAWIE (2006)

BEZ GOLI W LUBAWIE (2006)

Bramek nie było, ale na poziom meczu nie mogliśmy narzekać. Remisem zakończył się mecz pomiędzy zespołem Constractu Lubawa, a Olimpią Elbląg.


Ekstraklasa D1 Młodzik Grupa 2 - rocznik 2006

KS Constract Lubawa - ZKS Olimpia Elbląg (0:0)


Skład: Grzywacz, Łoś, Winiarczyk, Prystupa, Saunders, Duda, Tomankiewicz, Piróg, Głowiński

Grali z ławki: Roszak, Aniśkowicz

 

Komentarz trenera Sebastiana Cierlickiego:

"Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu dwóch zespółów. Jednogłośnie, obaj trenerzy, sędzia spotkania i wszyscy obserwatorzy tego widowiska, stwierdzili, że mecz stał na bardzo wysokim poziomie jak na wiek piłkarzy. Szkoda trochę niewykorzystanych sytuacji, których mieliśmy o dwie więcej od naszego przeciwnika, który też miał swoje sytuacje do zdobycia bramki. Spotkanie miało kilka faz. Pierwsze 15 minut należało do Constractu, później Olimpia przejęła kontrolę, prowadziła grę, ale bramkarz gospodarzy spisywał się rewelacyjnie. Druga połowa to 10 minut przewagi naszego przeciwnika. Tylko słupek ratuje nasz zespół i super interwencja bramkarza Kuby Grzywacza. Kolejne minuty to znowu nasza przewaga i cztery sytuacje, z których powinniśmy zdobyć bramkę dającą zwycięstwo. Pracujemy dalej, szanujemy ten remis, szanujemy klasę przeciwnika i skupiamy się na kolejnym meczu derbowym z Concordią".

 

Najbliższy mecz ligowy odbędzie się 04.05 na boisku przy ul. Skrzydlatej w Elblągu o godzinie 12:00. Gospodarzem tego meczu będzie Concordia Elbląg.