Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

3 czerwiec

Rocznik 2006 nie zwalnia tempa

Rocznik 2006 nie zwalnia tempa

Bardzo intensywne dni z AWANSEM do walki o Mistrza Województwa

Raport z ostanich trzech kolejek ekstraklasy młodzika i turnieju w Ornecie.

18.05.2019. Żuri II - Olimpia 1:8 Mecz potwierdzający naszą dużą przewagę nad zespołem gospodarzy co widać w wyniku spotkania.

25.05.2019 AP Ostróda - Olimpia 2:5 Zaczeliśmy dwoma fajnymi akcjami bramkowymi a za chwilę tracimy kolejny raz bramkę po stałym fragmencie i przez kilka minut gramy słabo. Ale po paru minutach wracamy do gry, szybko strzelamy 2 bramki, dokładamy kolejne i pewnie kontrolujemy spotkanie wygrywając w Ostródzie.

26.05.2019 turniej Mundialito w Ornecie. Pracowity weekend w naszym wykonaniu. W sobotę wygrywamy w lidze z AP Ostróda a w niedzielę w turnieju mini Mundialu z okazji 70- lecia klubu z Ornety w którym brało udział 15 zespołów grając jako Hiszpania również wracamy zwyciesko zgarniając puchar za pierwsze miejsce i króla strzelców którym został Jan Piróg. Grali w turnieju: Grzywacz Pawłowski Prystupa Winiarczyk Łoś Kulikowski Tomankiewicz Duda Saunders Pietrusiński Aniśkowicz Piróg.

02.06.2019 Olimpia - Constact 8:0 Mecz pierwsego zespołu z drugim o to kto awansuje do półfinału z korzystniejszego miejsca. Nikt się nie spodziewał takiego wyniku mając w pamięci pietwsze starcie( 0:0 ) Zagraliśmy super spotkanie, bardzo skutecznie pod bramką rywala który tego dnia był bezradny na tle tak dobrze grających chłopców, pomimo dużego upału mecz w naszym wykonaniu na pełnych obrotach. Skład: Pawłowski Łoś Winiarczyk Prystupa Pietrusiński Tomankiewicz Duda Saunders Piróg. Grali po przerwie: Grzywacz Aniśkowicz Zabłocki Mucha Kulikowski Zdrojewski