Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

3 czerwiec

CO DZIEJE SIĘ W AKADEMII

CO DZIEJE SIĘ W AKADEMII

Od II ZESPOŁU do ŻAKA

Roczniki 2000/2001

Rywalizują w IV LIDZE Seniorów z bardzo dobrym skutkiem zajmująć 9 miejsce w rozgrywkach.

TABELA forBET IV LIGI

 

ROCZNIK 2002 (jako OLIMPIA I ) oraz 2003 (jako OLIMPIA II) grają w Ekstraklasie JUNIORÓW MŁODSZYCH z bardzo dobrym skutkiem i niemal pewnym AWANSEM do baraży CLJ u-17, które będzie toczyć z Mistrzem województwa MAZOWIECKIEGO. Ciekawostką jest to, że na ten moment 3 najlepsze zespoły w tej kategorii wiekowej w Ekstraklasie są z Elbląga, a w najbliższy czwartek o godz. 18.00 na Skrzydlatej odbędzie się mecz drugiego naszego zespołu z Concordią być może o 2 miejsce w tabeli

TABELA Ekstraklasy Juniora Młodszego

 

ROCZNIK 2004 i 2005 również walczą o zwycięstwo w naszym województwie i o prawo gry w barażu z Mistrzem województwa PODLASKIEGO. W roczniku tym było sporo kontuzji i trzeba było wspomagać się roczniem młodszym czyli 2005,  dla którego ważny jest AWANS do CLJ U-15, gdyż to oni będą tam ewentualnie rywalizować. W kategorii TRAMPKARZA mamy dwie drużyny jedną na czele EKSTRAKLASY a druga walczącą w I LIDZE.

TABELA Ekstraklasa Trampkarza

TABELA I LIGI Trampkarza

 

 ROCZNIK 2006 w kategorii Młodzik wygrał Ekstraklasę w gr zachodniej i w najbliższych dniach rozegra spotkanie z drugim miejscem grupy wschodniej a będzie to STOMIL OLSZTYN, jesli wygrają to będą walczyć o MISTRZA WOJEWÓDZTWA.

TABELA Ekstraklasy Młodzika

 

ROCZNIK 2007 zdecydowanie prowadzi w I LIDZE MŁODZIKA i z pewnością wprowadzi drugi zespół w tej kategorii wiekowej do Ekstraklasy.

TABELA I LIGI Młodzika

 

Jak widać dominacja naszego Klubu w Województwie nie podlega dyskusji. Liczymy na dobre wyniki, ale przede wszystkim na rozwój, aby jak najwięcej chłopaków rywalizowało w piłce seniorskiej przy I ZESPOLE.

W pozostałych rocznikach rywalizacja toczy się w systemie turniejowym i jest bardzo rozwojowa i dynamiczna. Każdy się dobrze bawi i rywalizuje. Po zakońceiu szerzej opiszemy całą wspaniałą zabawę. Nasz Klub w kategorii ORLIKA i ŻAKA wystawił 8 drużyn więc prawie każdy jak tylko systematycznie ćwiczy może sobie dużo pograć.