Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

7 czerwiec

MANAGER OLIMPII ODCHODZI Z KLUBU

MANAGER OLIMPII ODCHODZI Z KLUBU

Tomasz Flakowski przestał pełnić rolę managera ZKS Olimpia Elbląg. Umowę, która obowiązywała od września 2018 roku rozwiązano za porozumieniem stron.


"To był bardzo ciekawy czas, pełen ciężkiej pracy w niezwykle wymagającym okresie. Jestem dumny ze swojego czasu w Olimpii i pracy całego zespołu.

W tym okresie zwiększyliśmy liczbę sprzedaży karnetów o 25%, a średnia frekwencja wzrosła o 26%. Wzrost (o ponad 10%) odnotowaliśmy również w naszych mediach społecznościowych, co umieszcza nas w TOP30 najpopularniejszych klubów piłkarskich w kraju. Wierzę również, że wysiłki Klubu w tym czasie pomogły poprawić wizerunek Olimpii i zauważyć rolę społeczną Klubu w życiu Elbląga. Położyliśmy również podwaliny pod Klub Kibica Niepełnosprawnego Olimpii Elbląg, co - mam nadzieję - będzie nadal pozytywnie oddziaływało zarówno na Klub, jak i wspaniałą społeczność, która go współtworzy. Niestety w tym czasie nie udało się w sposób zdecydowany zwiększyć liczby sponsorów, a co za tym idzie kwoty wpływu do Klubu ze sponsoringu. Od samego początku mojej pracy w ZKS zakładaliśmy, że będzie to wyglądało bardziej okazale. Wciąż jednak uważam, że odpowiednia systematyczna praca pozwoli wykorzystać w pełni potencjał Klubu, który niewątpliwie w nim drzemie, a biznes jeszcze bardziej wesprze jego rozwój.

Chciałbym podziękować Fanom, Graczom i Klubowi. To była prawdziwa przyjemność!" - skomentował Flakowski.

 

29-letni Flakowski pełnił tę funkcję od września 2018 roku. Klub dziękuje za dotychczasowy wkład w rozwój Olimpii i życzy powodzenia w przyszłych wyzwaniach.