Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

26 lipiec

NABÓR DO AKADEMII PIŁKARSKIEJ ZKS OLIMPII ELBLĄG

NABÓR DO AKADEMII PIŁKARSKIEJ ZKS OLIMPII ELBLĄG

Związkowy Klub Sportowy Olimpia Elbląg ogłasza nabór do sekcji piłkarskiej dzieci urodzonych w roku 2014. Możliwości rozwoju w Akademii Piłkarskiej żółto-biało-niebieskich są niezwykle bogate i profesjonalne.


- Zapraszamy wszystkie dzieci urodzone w roku 2014 na otwarte i darmowe zajęcia treningowe w sierpniu. Treningi odbędą się w poniedziałki i piątki o godzinie 17:30 na stadionie przy ul. Moniuszki 29. Zajęcia poprowadzą doświadczeni trenerzy i pedagodzy. - poinformował trener koordynator Olimpii Karol Przybyła.

Ośrodek przy ul. Moniuszki, zmodernizowano z własnej inicjatywy i środków. Pełnowymiarowe boisko główne, drugie ze sztucznym oświetleniem, oraz pięć placów treningowych. Akademia korzysta także z dwóch innych obiektów z dwoma trawiastymi boiskami oraz ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem. Te ostatnie służy praktycznie cały rok i spełnia wszelkie normy europejskie. Przy wszystkich obiektach znajdują się dwukondygnacyjne budynki klubowe. Warunki socjalne to szatnie dla zawodników, dodatkowa dla sędziów oraz pomieszczenie biurowe i magazynowe.

Pierwsze zajęcia dla grupy naborowej odbędą się 9 sierpnia. Zajęcia poprowadzą: Natalia Ostrowska (dyplom trenerski Grassroots C) i Tomasz Sambor (UEFA B). - Treningi piłki nożnej w tak młodym wieku są podparte zabawą. Przede wszystkim chodzi o zarażenie dzieci bakcylem sportu. Zapraszamy do dołączenia do najlepszej Akademii Piłkarskiej w województwie. - dodał trener Sambor.

 

Natalia Ostrowska 509-411-163

Tomasz Sambor 602-485-123