Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

27 sierpień

KOŁO WETERANA I OLDBOYS OLIMPII ZAPRASZA NA SPOTKANIE

KOŁO WETERANA I OLDBOYS OLIMPII ZAPRASZA NA SPOTKANIE

Związkowy Klub Sportowy Olimpia Elbląg przypomina o drugim spotkaniu Koła Weterana i Oldboya, który odbędzie się w środę, 4 września, o godz. 18 w siedzibie klubu przy Agrykola 8.


- Chcemy przechowywać historię klubu, reprezentować na zewnątrz organizacji. Będziemy otwarci na wszelkiego rodzaju inicjatywy i promocję wartości związanych ze sportem. - poinformował przedstawiciel Koła Weterana i Oldboys Olimpii Stanisław Fijarczyk, dodając: - Apelujemy do byłych zawodników, działaczy i trenerów ze wszystkich sekcji, aby czynnie włączyli się w działalność koła i zapraszamy na kolejne spotkanie..

Inauguracyjne zebranie odbyło się 17 lipca i rozpoczęła się od przedstawienia założeń i zadań Koła. Prezes Zarządu Olimpii zwrócił uwagę, że inicjatywa nie jest skierowana wyłącznie do osób związanych z sekcją piłki nożnej. Żółto-biało-niebiescy od zawsze byli klubem wielosekcyjnym, dlatego zależy na uczestnictwie także osób reprezentujących pozostałe sekcje.

Na spotkaniu 4 września, uczestnicy wypełnią deklarację członkostwa, wybiorą także przedstawicieli, którzy będą nadzorować pracami nowopowstałego Koła. Wytyczone zostaną również kierunki pracy na najbliższą przyszłość przede wszystkim związane ze zbliżającymi się obchodami 75-lecia.

- Ponawiamy swój apel do wszystkich byłych zawodników, trenerów i działaczy wszystkich sekcji o osobiste zaangażowanie się w Koło Weterana i Oldboys Olimpii. - dodał Stanisław Fijarczyk
     


     Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

qba