Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

3 lipiec

Młodzi Olimpijczycy na obozie w Nowej Wsi Przywidzkiej

Młodzi Olimpijczycy na obozie w Nowej Wsi Przywidzkiej

Po raz pierwszy młodzi adepci trenerów Karola Przybyły oraz Grzegorza Miecznika wyjechali na obóz piłkarski do Nowej Wsi Przywidzkiej na Kaszubach.

 W obozie wzięło udział 18 piłkarzy z rocznika 2006. Trenowali sumiennie dwa lub trzy razy dziennie, a wieczorami rozgrywali sparingi przy sztucznym oświetleniu.

Na miejscu młodzi piłkarze Olimpii mieli do swojej dyspozycji dwa boiska: trawiaste i ze sztuczną murawą. Oprócz tego korzystali z wielu atrakcji, jak gra w mini golfa, strzelanie z łuku, park linowy, tor komandos, ścianka wspinaczkowa, double shota, bocce, rzut podkową i wiele innych. Nasi młodzi zawodnicy zagrali w meczach sparingowych z KP Gdynia rocznik 2003/04 oraz z Człuchowem rocznik 2006. Z tymi pierwszymi minimalnie przegrali, a rówieśnikom z Człuchowa nie dali najmniejszych szans. Cały sparing przeważali i pewnie wygrali go kilkoma bramkami. W drodze powrotnej na dzieci czekała dodatkowa atrakcja w postaci relaksu w Aquaparku w Kościerzynie.

 

Z obozu wszyscy wrócili cali i szczęśliwi. Choć dla niektórych z nich to była prawdziwa szkoła życia. Teraz czekają ich wakacje. Do treningów wrócą na początku sierpnia.

ŁK

/fot. Adrian Tytek