Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

4 marzec

Zostań sędzią piłkarskim

Zostań sędzią piłkarskim

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na kurs sędziowski. Kandydat, który ukończy kurs, stanie się członkiem Polskiego Kolegium Sędziów oraz zdobędzie uprawnienia sędziego próbnego. Stwarza to możliwość sędziowania meczów piłkarskich w okręgu Warmińsko-Mazurskim już od rundy wiosennej sezonu 2013/2014.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na kurs sędziowski.

Kandydat, który ukończy kurs, stanie się członkiem Polskiego Kolegium Sędziów oraz zdobędzie uprawnienia sędziego próbnego. Stwarza to możliwość sędziowania meczów piłkarskich w okręgu Warmińsko-Mazurskim już od rundy wiosennej sezonu 2013/2014.

Uczestnik w szkoleniu powinien ukończyć 16 lat, posiadać średnie wykształcenie lub być uczniem szkoły, w której nauka kończy się egzaminem maturalnym. Od kandydatów wymaga się dobrej sprawności fizycznej oraz podstawowej wiedzy w zakresie przepisów gry w piłkę nożną.

Zgłoszenie należy wysłać na adres piotr.kurt@wmzpn.pl, podając imię, nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania, numer telefonu oraz wskazując miasto, w którym kandydat chciałby uczestniczyć w zajęciach. Do wyboru są: Elbląg, Giżycko, Iława i Olsztyn.

Kurs rozpocznie się 6 kwietnia zajęciami organizacyjnymi. Terminy kolejnych zajęć to 7-14 kwietnia (3 razy w tygodniu) we wszystkich ośrodkach w godz. 16:00 - 18:00.

Koszt kursu wynosi 120 zł. Organizatorzy zapewniają aktualne Przepisy Gry w Piłkę Nożną oraz materiały Szkoleniowe.