Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

25 październik

Skromne zwycięstwo w Gołdapi (Video)

Skromne zwycięstwo w Gołdapi (Video)

Olimpia Elbląg pokonała 1:0 Rominte Gołdap.  Trzy punkty elblążanom zapewnił Jakub Bojas. 

Napastnik Olimpii zdobył gola już w 5. minucie spotkania. Jak się póniej okazało była to jedyna bramka w tym meczu. W 41. minucie goście mogli wyrównać, ale rzut karny pewnie obronił Kacper Tułowiecki.

Następne spotkanie elblążanie rozegrają 2 listopada o godz. 13:30 z Puszczą Hajnówka. Spotkanie wyjątkowo zostanie rozegrane na stadionie przy u. Moniuszki ze względu na obchody Dnia Wszystkich Świętych i blokady ulic w okolicy stadionu przy ul. Agrykola. 

Bramkę oraz najciekawsze sytuacje możecie zobaczyć na stronie patrona medialnego Olimpii - portEl.pl http://www.portel.pl/artykul.php3?id_dz=4&i=77507&sh=1

Rominta Gołdap - Olimpia Elbląg 0:1 (0:1)

Bojas 5`

Olimpia Elbląg: Tułowiecki - Maciążek, Iwanowski, Ichim (70` Zieliński), Szawara (75` Graczyk), Pietrewicz (30` Kowalczyk), Ressel, Bojas (80` Piotrowski), Pietroń, Kuczkowski, Kołosow

 

Elbląska drużyna po 14 kolejkach w dalszym ciągu zajmuje drugie miejsce w tabeli ustępując swojej imienniczce z Zambrowa, która rekordowo pokonała MKS Korsze 9:0. Komplet punktów zdobyła trzecia w tabeli Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (4:0 z Puszczą Hajnówka) oraz czwarty Płomień Ełk (4:0 z ŁKS 1926 Łomża).

     Wyniki 14. kolejki


     Dąb Dąbrowa Białostocka - Jagiellonia II Białystok 0:2
     Płomień Ełk - ŁKS 1926 Łomża 4:0
     KS Wasilków - Start Działdowo 2:1
     Rominta Gołdap - Olimpia Elbląg 0:1
     Puszcza Hajnówka - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0:4
     Olimpia Olsztynek - Huragan Morąg 1:2
     Olimpia Zambrów - MKS Korsze 9:0
     Concordia Elbląg - Sokół Ostróda 1:2
     Znicz Biała Piska - Warmia Grajewo 1:1