Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

3 lipiec

Grali najmłodsi z okazji 70-lecia Olimpii Elbląg

Grali najmłodsi z okazji 70-lecia Olimpii Elbląg

28 czerwca na kompleksie boisk przy ul. Skrzydlatej 1A odbył się turniej piłki nożnej Olimpia Cup dla dzieci urodzonych w roku 2008 i młodszych. Turniej zorganizowali rodzice dzieci rocznika 2008 ZKS Olimpia Elbląg wraz z trenerem drużyny z okazji 70-lecia Klubu.

W turnieju udział wzięło 10 zespołów: AP Piekarczyk Elbląg (2 zespoły), Elbląska Szkółka Piłkarska, Pogoń Lębork, Polonia Pasłęk (2 zespoły),Sopocka Akademia Piłkarska, Zatoka Braniewo oraz 2 zespoły reprezentujące ZKS Olimpię Elbląg. Turniej rozpoczął się o godzinie 9.00, przez blisko 6 godzin drużyny rywalizowały ze sobą na 2 boiskach, rozgrywając mecze systemem „każdy z każdym”.

W turnieju nie przewidziano miejsc, liczyła się dobra zabawa, a każdy uczestnik był zwycięzcą. Wszystkie drużyny otrzymały puchary, a każdy zawodnik otrzymał medal za udział w turnieju. Dodatkowo organizatorzy postanowili wśród uczestników rozlosować nagrody indywidualne.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji turnieju, prezesowi ZKS Olimpia Elbląg za wsparcie i pomoc w organizacji turnieju, MOSiR Elbląg za udostępnienie obiektu, wszystkim rodzicom i trenerom zaangażowanym w organizację turnieju, sklepowi Campingland za nagrody rzeczowe dla uczestników, trenerom wszystkich drużyn, a przede wszystkim zawodnikom, którzy dzielnie reprezentowali swoje drużyny i zostawili serce na boisku.