Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

8 lipiec

Terminarz III ligi

Terminarz III ligi

Sezon 2015/20016 Olimpia rozpocznie od trzech meczów w Elblągu. Zaczynamy meczem u siebie ze Startem Działdowo. W drugiej kolej czekają nas „wyjazdowe” derby z Concordią Elbląg. Trzecia kolejka to pojedynek na Agrykola z Jagiellonią II Białystok.

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Granica Kętrzyn - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
GKS Wikielec - Warmia Grajewo
Huragan Morąg - Jagiellonia II Białystok
Wissa Szczuczyn - Concordia Elbląg
Olimpia Elbląg - Start Działdowo
Znicz Biała Piska - Płomień Ełk
Rominta Gołdap - Olimpia Olsztynek
KS Wasilków - ŁKS 1926 Łomża
MKS Korsze - Sokół Ostróda

Kolejka 2 - 12 sierpnia

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Sokół Ostróda
ŁKS 1926 Łomża - MKS Korsze
Olimpia Olsztynek - KS Wasilków
Płomień Ełk - Rominta Gołdap
Start Działdowo - Znicz Biała Piska
Concordia Elbląg - Olimpia Elbląg
Jagiellonia II Białystok - Wissa Szczuczyn
Warmia Grajewo - Huragan Morąg
Granica Kętrzyn - GKS Wikielec

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

GKS Wikielec - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Huragan Morąg - Granica Kętrzyn
Wissa Szczuczyn - Warmia Grajewo
Olimpia Elbląg - Jagiellonia II Białystok
Znicz Biała Piska - Concordia Elbląg
Rominta Gołdap - Start Działdowo
KS Wasilków - Płomień Ełk
MKS Korsze - Olimpia Olsztynek
Sokół Ostróda - ŁKS 1926 Łomża

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - ŁKS 1926 Łomża
Olimpia Olsztynek - Sokół Ostróda
Płomień Ełk - MKS Korsze
Start Działdowo - KS Wasilków
Concordia Elbląg - Rominta Gołdap
Jagiellonia II Białystok - Znicz Biała Piska
Warmia Grajewo - Olimpia Elbląg
Granica Kętrzyn - Wissa Szczuczyn
GKS Wikielec - Huragan Morąg

Kolejka 5 - 26 sierpnia

Huragan Morąg - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Wissa Szczuczyn - GKS Wikielec
Olimpia Elbląg - Granica Kętrzyn
Znicz Biała Piska - Warmia Grajewo
Rominta Gołdap - Jagiellonia II Białystok
KS Wasilków - Concordia Elbląg
MKS Korsze - Start Działdowo
Sokół Ostróda - Płomień Ełk
ŁKS 1926 Łomża - Olimpia Olsztynek

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Olsztynek
Płomień Ełk - ŁKS 1926 Łomża
Start Działdowo - Sokół Ostróda
Concordia Elbląg - MKS Korsze
Jagiellonia II Białystok - KS Wasilków
Warmia Grajewo - Rominta Gołdap
Granica Kętrzyn - Znicz Biała Piska
GKS Wikielec - Olimpia Elbląg
Huragan Morąg - Wissa Szczuczyn

Kolejka 7 - 5-6 września

Wissa Szczuczyn - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia Elbląg - Huragan Morąg
Znicz Biała Piska - GKS Wikielec
Rominta Gołdap - Granica Kętrzyn
KS Wasilków - Warmia Grajewo
MKS Korsze - Jagiellonia II Białystok
Sokół Ostróda - Concordia Elbląg
ŁKS 1926 Łomża - Start Działdowo
Olimpia Olsztynek - Płomień Ełk

Kolejka 8 - 12-13 września

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Płomień Ełk
Start Działdowo - Olimpia Olsztynek
Concordia Elbląg - ŁKS 1926 Łomża
Jagiellonia II Białystok - Sokół Ostróda
Warmia Grajewo - MKS Korsze
Granica Kętrzyn - KS Wasilków
GKS Wikielec - Rominta Gołdap
Huragan Morąg - Znicz Biała Piska
Wissa Szczuczyn - Olimpia Elbląg

Kolejka 9 - 19-20 września

Olimpia Elbląg - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Znicz Biała Piska - Wissa Szczuczyn
Rominta Gołdap - Huragan Morąg
KS Wasilków - GKS Wikielec
MKS Korsze - Granica Kętrzyn
Sokół Ostróda - Warmia Grajewo
ŁKS 1926 Łomża - Jagiellonia II Białystok
Olimpia Olsztynek - Concordia Elbląg
Płomień Ełk - Start Działdowo

Kolejka 10 - 26-27 września

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Start Działdowo
Concordia Elbląg - Płomień Ełk
Jagiellonia II Białystok - Olimpia Olsztynek
Warmia Grajewo - ŁKS 1926 Łomża
Granica Kętrzyn - Sokół Ostróda
GKS Wikielec - MKS Korsze
Huragan Morąg - KS Wasilków
Wissa Szczuczyn - Rominta Gołdap
Olimpia Elbląg - Znicz Biała Piska

Kolejka 11 - 3-4 października

Znicz Biała Piska - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Rominta Gołdap - Olimpia Elbląg
KS Wasilków - Wissa Szczuczyn
MKS Korsze - Huragan Morąg
Sokół Ostróda - GKS Wikielec
ŁKS 1926 Łomża - Granica Kętrzyn
Olimpia Olsztynek - Warmia Grajewo
Płomień Ełk - Jagiellonia II Białystok
Start Działdowo - Concordia Elbląg

Kolejka 12 - 10-11 października

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Concordia Elbląg
Jagiellonia II Białystok - Start Działdowo
Warmia Grajewo - Płomień Ełk
Granica Kętrzyn - Olimpia Olsztynek
GKS Wikielec - ŁKS 1926 Łomża
Huragan Morąg - Sokół Ostróda
Wissa Szczuczyn - MKS Korsze
Olimpia Elbląg - KS Wasilków
Znicz Biała Piska - Rominta Gołdap

Kolejka 13 - 17-18 października

Rominta Gołdap - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
KS Wasilków - Znicz Biała Piska
MKS Korsze - Olimpia Elbląg
Sokół Ostróda - Wissa Szczuczyn
ŁKS 1926 Łomża - Huragan Morąg
Olimpia Olsztynek - GKS Wikielec
Płomień Ełk - Granica Kętrzyn
Start Działdowo - Warmia Grajewo
Concordia Elbląg - Jagiellonia II Białystok

Kolejka 14 - 24-25 października

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Jagiellonia II Białystok
Warmia Grajewo - Concordia Elbląg
Granica Kętrzyn - Start Działdowo
GKS Wikielec - Płomień Ełk
Huragan Morąg - Olimpia Olsztynek
Wissa Szczuczyn - ŁKS 1926 Łomża
Olimpia Elbląg - Sokół Ostróda
Znicz Biała Piska - MKS Korsze
Rominta Gołdap - KS Wasilków

Kolejka 15 - 31 października

KS Wasilków - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
MKS Korsze - Rominta Gołdap
Sokół Ostróda - Znicz Biała Piska
ŁKS 1926 Łomża - Olimpia Elbląg
Olimpia Olsztynek - Wissa Szczuczyn
Płomień Ełk - Huragan Morąg
Start Działdowo - GKS Wikielec
Concordia Elbląg - Granica Kętrzyn
Jagiellonia II Białystok - Warmia Grajewo

Kolejka 16 - 7-8 listopada

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Warmia Grajewo
Granica Kętrzyn - Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec - Concordia Elbląg
Huragan Morąg - Start Działdowo
Wissa Szczuczyn - Płomień Ełk
Olimpia Elbląg - Olimpia Olsztynek
Znicz Biała Piska - ŁKS 1926 Łomża
Rominta Gołdap - Sokół Ostróda
KS Wasilków - MKS Korsze

Kolejka 17 - 11 listopada

MKS Korsze - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Sokół Ostróda - KS Wasilków
ŁKS 1926 Łomża - Rominta Gołdap
Olimpia Olsztynek - Znicz Biała Piska
Płomień Ełk - Olimpia Elbląg
Start Działdowo - Wissa Szczuczyn
Concordia Elbląg - Huragan Morąg
Jagiellonia II Białystok - GKS Wikielec
Warmia Grajewo - Granica Kętrzyn

Kolejka 18

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Granica Kętrzyn
Warmia Grajewo - GKS Wikielec
Jagiellonia II Białystok - Huragan Morąg
Concordia Elbląg - Wissa Szczuczyn
Start Działdowo - Olimpia Elbląg
Płomień Ełk - Znicz Biała Piska
Olimpia Olsztynek - Rominta Gołdap
ŁKS 1926 Łomża - KS Wasilków
Sokół Ostróda - MKS Korsze

Kolejka 19

Sokół Ostróda - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
MKS Korsze - ŁKS 1926 Łomża
KS Wasilków - Olimpia Olsztynek
Rominta Gołdap - Płomień Ełk
Znicz Biała Piska - Start Działdowo
Olimpia Elbląg - Concordia Elbląg
Wissa Szczuczyn - Jagiellonia II Białystok
Huragan Morąg - Warmia Grajewo
GKS Wikielec - Granica Kętrzyn

Kolejka 20

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - GKS Wikielec
Granica Kętrzyn - Huragan Morąg
Warmia Grajewo - Wissa Szczuczyn
Jagiellonia II Białystok - Olimpia Elbląg
Concordia Elbląg - Znicz Biała Piska
Start Działdowo - Rominta Gołdap
Płomień Ełk - KS Wasilków
Olimpia Olsztynek - MKS Korsze
ŁKS 1926 Łomża - Sokół Ostróda

Kolejka 21

ŁKS 1926 Łomża - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Sokół Ostróda - Olimpia Olsztynek
MKS Korsze - Płomień Ełk
KS Wasilków - Start Działdowo
Rominta Gołdap - Concordia Elbląg
Znicz Biała Piska - Jagiellonia II Białystok
Olimpia Elbląg - Warmia Grajewo
Wissa Szczuczyn - Granica Kętrzyn
Huragan Morąg - GKS Wikielec

Kolejka 22

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Huragan Morąg
GKS Wikielec - Wissa Szczuczyn
Granica Kętrzyn - Olimpia Elbląg
Warmia Grajewo - Znicz Biała Piska
Jagiellonia II Białystok - Rominta Gołdap
Concordia Elbląg - KS Wasilków
Start Działdowo - MKS Korsze
Płomień Ełk - Sokół Ostróda
Olimpia Olsztynek - ŁKS 1926 Łomża

Kolejka 23

Olimpia Olsztynek - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
ŁKS 1926 Łomża - Płomień Ełk
Sokół Ostróda - Start Działdowo
MKS Korsze - Concordia Elbląg
KS Wasilków - Jagiellonia II Białystok
Rominta Gołdap - Warmia Grajewo
Znicz Biała Piska - Granica Kętrzyn
Olimpia Elbląg - GKS Wikielec
Wissa Szczuczyn - Huragan Morąg

Kolejka 24

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Wissa Szczuczyn
Huragan Morąg - Olimpia Elbląg
GKS Wikielec - Znicz Biała Piska
Granica Kętrzyn - Rominta Gołdap
Warmia Grajewo - KS Wasilków
Jagiellonia II Białystok - MKS Korsze
Concordia Elbląg - Sokół Ostróda
Start Działdowo - ŁKS 1926 Łomża
Płomień Ełk - Olimpia Olsztynek

Kolejka 25

Płomień Ełk - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia Olsztynek - Start Działdowo
ŁKS 1926 Łomża - Concordia Elbląg
Sokół Ostróda - Jagiellonia II Białystok
MKS Korsze - Warmia Grajewo
KS Wasilków - Granica Kętrzyn
Rominta Gołdap - GKS Wikielec
Znicz Biała Piska - Huragan Morąg
Olimpia Elbląg - Wissa Szczuczyn

Kolejka 26

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Elbląg
Wissa Szczuczyn - Znicz Biała Piska
Huragan Morąg - Rominta Gołdap
GKS Wikielec - KS Wasilków
Granica Kętrzyn - MKS Korsze
Warmia Grajewo - Sokół Ostróda
Jagiellonia II Białystok - ŁKS 1926 Łomża
Concordia Elbląg - Olimpia Olsztynek
Start Działdowo - Płomień Ełk

Kolejka 27

Start Działdowo - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Płomień Ełk - Concordia Elbląg
Olimpia Olsztynek - Jagiellonia II Białystok
ŁKS 1926 Łomża - Warmia Grajewo
Sokół Ostróda - Granica Kętrzyn
MKS Korsze - GKS Wikielec
KS Wasilków - Huragan Morąg
Rominta Gołdap - Wissa Szczuczyn
Znicz Biała Piska - Olimpia Elbląg

Kolejka 28

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Znicz Biała Piska
Olimpia Elbląg - Rominta Gołdap
Wissa Szczuczyn - KS Wasilków
Huragan Morąg - MKS Korsze
GKS Wikielec - Sokół Ostróda
Granica Kętrzyn - ŁKS 1926 Łomża
Warmia Grajewo - Olimpia Olsztynek
Jagiellonia II Białystok - Płomień Ełk
Concordia Elbląg - Start Działdowo

Kolejka 29

Concordia Elbląg - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Start Działdowo - Jagiellonia II Białystok
Płomień Ełk - Warmia Grajewo
Olimpia Olsztynek - Granica Kętrzyn
ŁKS 1926 Łomża - GKS Wikielec
Sokół Ostróda - Huragan Morąg
MKS Korsze - Wissa Szczuczyn
KS Wasilków - Olimpia Elbląg
Rominta Gołdap - Znicz Biała Piska

Kolejka 30

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Rominta Gołdap
Znicz Biała Piska - KS Wasilków
Olimpia Elbląg - MKS Korsze
Wissa Szczuczyn - Sokół Ostróda
Huragan Morąg - ŁKS 1926 Łomża
GKS Wikielec - Olimpia Olsztynek
Granica Kętrzyn - Płomień Ełk
Warmia Grajewo - Start Działdowo
Jagiellonia II Białystok - Concordia Elbląg

Kolejka 31

Jagiellonia II Białystok - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Concordia Elbląg - Warmia Grajewo
Start Działdowo - Granica Kętrzyn
Płomień Ełk - GKS Wikielec
Olimpia Olsztynek - Huragan Morąg
ŁKS 1926 Łomża - Wissa Szczuczyn
Sokół Ostróda - Olimpia Elbląg
MKS Korsze - Znicz Biała Piska
KS Wasilków - Rominta Gołdap

Kolejka 32

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - KS Wasilków
Rominta Gołdap - MKS Korsze
Znicz Biała Piska - Sokół Ostróda
Olimpia Elbląg - ŁKS 1926 Łomża
Wissa Szczuczyn - Olimpia Olsztynek
Huragan Morąg - Płomień Ełk
GKS Wikielec - Start Działdowo
Granica Kętrzyn - Concordia Elbląg
Warmia Grajewo - Jagiellonia II Białystok

Kolejka 33

Warmia Grajewo - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Jagiellonia II Białystok - Granica Kętrzyn
Concordia Elbląg - GKS Wikielec
Start Działdowo - Huragan Morąg
Płomień Ełk - Wissa Szczuczyn
Olimpia Olsztynek - Olimpia Elbląg
ŁKS 1926 Łomża - Znicz Biała Piska
Sokół Ostróda - Rominta Gołdap
MKS Korsze - KS Wasilków

Kolejka 34

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - MKS Korsze
KS Wasilków - Sokół Ostróda
Rominta Gołdap - ŁKS 1926 Łomża
Znicz Biała Piska - Olimpia Olsztynek
Olimpia Elbląg - Płomień Ełk
Wissa Szczuczyn - Start Działdowo
Huragan Morąg - Concordia Elbląg
GKS Wikielec - Jagiellonia II Białystok
Granica Kętrzyn - Warmia Grajewo