Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

7 sierpień

Informacje z klubu

Informacje z klubu

Zarząd ZKS Olimpia podjął decyzję, że na spotkanie derbowe Olimpia Elbląg - Concordia Elbląg, które odbędzie się w środę 12.08.2015 o godzinie 18:00, obowiązywać będą zakupione przez kibiców karnety.

Mecz odbędzie się na stadionie przy Agrykola 8. Gospodarzem spotkania, na prośbę Concordii jest elbląska Olimpia. Zarząd ZKS Olimpia zdecydował, że dla posiadaczy karnetów nie będzie prowadzona dodatkowa sprzedaż biletów. Dzięki temu pula meczów "na karnecie" zwiększyła się z 9 do 10.

Dodatkowo Zarząd ZKS Olimpia pragnie poinformować, że przedłużamy sprzedaż karnetów o jeden dzień. Każdy kibic będzie mógł zakupić karnet na mecze Olimpii Elbląg także w sobotę 8 sierpnia w godzinach od 9:00 do 14:00. Ceny karnetów: łuk - 35zł, trybuna A - 70zł, trybuna VIP - 170zł.

Inauguracja sezonu w sobotę 8 sierpnia o godzinie 18:00. Rywalem będzie Start Działdowo.

Derby odbędą się 12 sierpnia o godzinie 18:00 na stadionie przy Agrykola 8. Przedsprzedaż biletów na mecz Olimpia - Concordia oraz na spotkanie z Jagiellonią II Białystok rozpocznie się w poniedziałek (10 sierpnia) w godzinach 11:00 – 15:00, prowadzona będzie także we wtorek i środę w tych samych godzinach.

Zachęcamy kibiców do wcześniejszego kupienia biletu, ułatwi to wejście na stadion.


Pobierz plakat, wydrukuj i zawieś!
Wszysyc na OLIMPIĘ!