Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

22 wrzesień

Kolejne spotkanie u Prezydenta

Kolejne spotkanie u Prezydenta

Zarząd ZKS Olimpia Elbląg przyjął zaproszenie na kolejne spotkanie z Witoldem Wróblewskim Prezydentem Elbląga. Spotkanie odbyło się dzisiaj (22 września) w Urzędzie Miejskim. 

 - Omówiliśmy wiele spraw związanych ze sportem w Elblągu, ale skupilismy się na tym co najbardziej interesuje wszystkich kibiców i sympatyków Olimpii. - powiedział Paweł Guminiak Prezes Zarządu ZKS Olimpia Elbląg. - Chodzi mi oczywiście o stadion, a także zarządzanie obiektami z których korzysta ZKS Olimpia. - dodał Prezes.
Przystań przy ul. Radomskiej, kompleks sportowy przy ul. Skrzydlatej, Agrykola 8 - to obiekty z których w dużej mierze korzsyta cała społeczność związana z ZKS Olimpia. Na spotkaniu omawiane były różne sposoby lepszego, bardziej wydajnego zarządzania obiektami - tak, aby w przyszłosci mogły w jeszcze większym zakresie, służyć mieszkańcom Elbląga.

Nadal trwają rozmowy dotyczące zakresu prac jakie mogą być wykonane na stadionie przy Agrykola 8. 
 - Wiemy jaka jest kondycja finansowa miasta, czekamy na propozycje ze strony Ratusza. Musimy wypracować wspólne stanowisko w tej sprawie. - wyjaśnia Paweł Guminiak.

 Kolejne spotkanie Zarządu ZKS Olimpia i Witolda Wróblewskiego Prezydenta Elbląga odbędzie się na początku października.