Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

24 marzec

Drugie zwycięstwo w LMJM

Drugie zwycięstwo w LMJM

Podopieczni trenera Obrębskiego pokonali dziś na boisku przy ul. Skrzydlatej MOSP Białystok 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Patryk Wieliczko.

Dwa mecze i dwa zwycięstwa. W pierwszym spotkaniu w Lidze Makroregionalnej Olimpia pokonała Jagiellonię Białystok 2:0, dziś żółto-biało-niebiescy odprawili znów ekipę z Białegostoku 1:0. Z dorobkiem 6 punktów Olimpia prowadzi w tabeli.

Nadal bardzo miło zaskakują juniorzy młodsi, którzy po 2 kolejkach z kompletem zwycięstw prowadzą w grupie A. Tym razem z kwitkiem odprawili lidera tej kategorii z Podlasia MOSP Białystok. Mecz toczył się głównie w srodku pola i mimo, że przewagę optyczną posiadali goście, to Olimpijczycy bardzo umiejętnie wybijali ich z rytmu. W 33` indywidualną akcją i sprytnym strzałem z dystansu popisał się Patryk Wieliczko dając Olimpii prowadzenie. Przyjezdni mieli pod koniec spotkania okazję,
jednak skuteczną interwencją w pojedynku sam na sam popisał się Kacper Jurewicz.
Kolejne spotkanie ZKS rozegra 3 kwietnia w Dobrym Mieście ze Stomilem.

Makroregionalna LJM ZKS
Olimpia Elbląg - MOSP Białystok 1-0 (1-0)
Wieliczko 33`

Kacper Jurewicz - Balewski, Filipczyk (77` Kozak K.), Głowacki ( 80` Zaleski), Karman (67` Kozak D.), Nosarzewski, Nowak, Rosół (71` Kuczyński), Rozumowski, Szymanowski (60` Pisarek), Wieliczko (78` Traks)Następne spotkanie Olimpia Elbląg rozegra na wyjeździe, ze Stomilem Olsztyn. Mecz odbędzie się 3 kwietnia o 13:00 w Dobrym Mieście.

Trzymamy kciuki za naszą drużynę!