Menu Zamknij

30 LAT SAMORZĄDNOŚCI ELBLĄGA


Dwa lata temu minęło 30 lat od reaktywacji samorządu terytorialnego w Polsce. W związku z sytuacją pandemiczną świętowanie jubileuszu zostało przesunięte w czasie aż o dwa lata.

Właśnie dziś, 19 maja, w Ratuszu Staromiejskim odbywa się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej, na którą zaproszono radnych wszystkich kadencji od 1990r. W programie obrad zaplanowano m.in. prelekcję z okazji 30-lecia samorządu terytorialnego w Polsce oraz wręczenie okolicznościowych medali radnym wszystkich dotychczasowych kadencji.

My, korzystając z okazji dziękujemy i gratulujemy osobom, które działają w samorządach, pracują dla nich lub wspierają je w każdy możliwy sposób.

Wszystkim władzom samorządowym na czele z Prezydentem Elbląga, p. Witoldem Wróblewskim i urzędnikom na wszystkich szczeblach życzymy mądrych i słusznych decyzji oraz sił i wytrwałości w pracy na rzecz wspólnego dobra.

Niech społeczna akceptacja będzie motywacją do dalszej pracy, a odwaga towarzyszy Państwu każdego dnia w realizacji nowych, ambitnych planów!

ZKS Olimpia Elbląg