Menu Zamknij

BILETY NA CHOJNICZANKĘ

W najbliższą sobotę (6 listopada) o godzinie 18:00 piłkarze Olimpii Elbląg zmierzą się z Chojniczanką Chojnice w hitowym meczu 16. kolejki . Wejściówki kupicie w punkcie sprzedaży mieszczącym się na parterze budynku klubowego, a także online na www.bilet.pax.pl.


Sprzedaż biletów odbywać będzie się w kasie klubowej mieszącej się na parterze od strony nowego parkingu (były kort tenisowy). Wejściówki będzie można nabywać od czwartku do piątku w godzinach 15:00 – 19:00.

Zapraszamy także do kupowania biletów drogą internetową poprzez platformę www.bilet.pax.pl. Wydrukowanie nie jest konieczne.

Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo pod warunkiem, że opiekun prawny ma ważny bilet lub karnet. Ulga dotyczy dzieci w wieku 7-16 lat oraz seniorów 65+.

Bilety na sektor A2 dla zawodników Akademii Olimpii Elbląg należy odbierać w czwartek (4 lis) lub w piątek (5 lis) w siedzibie klubu przy ul. Agrykola 8 w godzinach sprzedaży biletów. Na jednego zawodnika przypada jeden opiekun prawny.

Z powodu zapowiadających się niekorzystnych warunków pogodowych posiadacze karnetów na trybunę B3 proszeni są o zajmowanie miejsc na trybunie A1.

UWAGA! ZMIANA BRAM WEJŚCIOWYCH DLA POSZCZEGÓLNYCH SEKTORÓW:

  • A1 – ul. Agrykola
  • A2 i VIP – ul. Kościuszki
  • Brama od ul. Wspólnej nieczynna z powodu przyjazdu kibiców gości.