Menu Zamknij

BILETY NA GKS [AKTUALIZACJA]

W najbliższą sobotę o godzinie 17:00 na Agrykola 8 odbędzie się spotkanie w ramach 8. kolejki rozgrywek 2. Ligi pomiędzy Olimpią Elbląg a GKS-em Katowice. Rusza sprzedaż biletów na te spotkanie.

Uwaga! Od 10 października cały kraj zostanie objęty strefą żółtą. Oznacza to, że imprezy sportowe będą mogły odbywać się przy zachowaniu tylko 25% pojemności stadionu. Wobec tego została podjęta decyzja o otwarciu sektora ŁUK, a wszyscy posiadacze karnetów, którzy mieli zostać przeniesieni na trybunę A1, winni są zająć swoje miejsca na sektorze zgodnym z rodzajem zakupionego karnetu.

Po bilety na najbliższy mecz z GKS-em Katowice zapraszamy w czwartek i piątek (8-9 paź) w godzinach 12:00 – 18:00. Wejściówki będą dostępne w sprzedaży internetowej na www.bilet.pax.pl dzisiaj od godziny 16:00.

Punkt sprzedaży znajdować się będzie na parterze budynku od strony nowego parkingu (wjazd od strony toru wrotkarskiego). Wejście główne będzie ZAMKNIĘTE. Przy zakupie biletu prosimy o okazanie dowodu tożsamości lub karty kibica.

Wedle zasad organizacji meczów w okresie stanu epidemii, kasy biletowe w dniu meczu są NIECZYNNE!

WAŻNE: Każdy sektor ma przypisaną bramę wejściową:
A1 oraz VIP – brama B2 od ul. Agrykola
A2 – brama B1 od ul. Wspólnej
ŁUK – brama B3 od ul. Agrykola
Wejście od strony ul. Kościuszki przeznaczone jest tylko dla osób uprawnionych do przebywania w Strefie 0.

Transmisję meczu można śledzić na platformie TVCOM.pl w systemie pay-per-view (koszt 15zł).