Menu Zamknij

BILETY NA SKRĘ

W najbliższą sobotę Olimpia Elbląg zmierzy się na Agrykola 8 ze Skrą Częstochowa (9.). Posiadaczy karnetów prosimy o potwierdzanie swojej obecności poprzez wiadomość e-mail. Sprzedaż internetowa oraz stacjonarna rozpocznie się w czwartek na www.bilet.pax.pl oraz w siedzibie budynku klubu (na piętrze u góry).

 

CENNIK BILETÓW NORMALNYCH

  • A1/A2 – 15zł
  • VIP – 75zł

CENNIK BILETÓW ULGOWYCH UCZNIOWSKICH (za okazaniem ważnej legitymacji)

  • A1/A2 – 10zł
  • VIP – 50zł

GODZINY OTWARCIA KASY W BUDYNKU KLUBU:

  • czwartek (09.07) 11:00 – 17:00
  • piątek (10.07) 11:00 – 18:00

Kasy biletowe w dniu meczu będą nieczynne!

WAŻNE: Każdy sektor ma przypisaną bramę wejściową: dla A1 oraz VIP – brama B2 od ul. Agrykola, dla A2 brama B1 od ul. Wspólnej. Wejście od strony ul. Kościuszki przeznaczone jest tylko dla osób uprawnionych do przebywania w Strefie 0.

Otwarcie bram od strony ul. Agrykola oraz ul. Wspólnej nastąpi o godzinie 15:00.

Informujemy, że każdy właściciel karnetu, który wyśle wiadomość na adres bilet@zksolimpia.pl oraz potwierdzi swoją obecność podając wszystkie potrzebne nam dane (imię, nazwisko, numer karty kibica, trybuna), zostanie wpisany na listę obecności i będzie mógł odebrać swój bilet na bramie wejściowej.

Osoby, które są w posiadaniu karnetu, lecz z różnych względów nie mogą pojawić się na sobotnim meczu, mogą ubiegać się o darmowy dostęp do transmisji na platformie TVcom.pl. Jak otrzymać dostęp?

  1. Wyślij do nas wiadomość na adres bilet@zksolimpia.pl w tytule wpisując „KARNET – TVCOM”;
  2. W treści maila zamieść niezbędne dla nas informacje: Imię i nazwisko, numer karnetu (znajduje się obok kodu kreskowego), a także nazwę twojego loginu na platformie TVCOM.pl wraz z adresem e-mail, który został użyty podczas zakładania konta. W jaki sposób je utworzyć dowiesz się klikając tutaj.

31. kolejka

ZKS Olimpia Elbląg (4.) vs Skra Częstochowa (9.)

Stadion Miejski, ul. Agrykola 8, godzina 16:00