Menu Zamknij

Dominik Ciarkowski w sztabie Olimpii!

Dominik Ciarkowski nowym członkiem sztabu szkoleniowego Olimpii! Pochodzący z Brodnicy 26-latek swoją karierę trenerską rozpoczął w miejscowym UKS Gol. Następnie był członkiem sztabów Polonii Warszawa i Wisły Płock.

Jego najmocniejsze strony to analiza i metodologia. Dominik aktualnie jest w trakcie kursu „Trener analityk PZPN” oraz studiów na kierunku „Analiza taktyczna”. Autor szkoleń i kursów dla trenerów oraz wielu publikacji edukacyjnych dla nich, m.in. na łamach „Asystenta Trenera”. Analityk przy projektach organizowanych z ramienia PZPN oraz redaktor naczelny serwisu futbologia.pl .
 
W przeszłości Dominik odbył staże w takich klubach jak MSK Żilina, Widzew Łódź czy ŁKS Łódź.
 
„Dołączenie do Olimpii Elbląg, to dla mnie bardzo duże wyróżnienie, a współpraca ze sztabem z tak wysoką kulturą pracy to duża motywacja. Mam nadzieję, że czas spędzony przy Agrykola 8 będzie obfitował w pozytywne efekty związane zarówno z wynikiem, jak i rozwojem indywidualnym zawodników oraz całego zespołu. Cieszy mnie również fakt, że Olimpię łączą dobre relacje z miejscem, w którym stawiałem swoje pierwsze kroki jako zawodnik – Spartą Brodnica.”
 
Dominik, witamy na pokładzie!