Menu Zamknij

Dziś (czwartek, 07.03) rusza sprzedaż biletów na niedzielny mecz z Zagłębiem II Lubin w ramach rozgrywek 2. Ligi! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Sprzedaż stacjonarna biletów będzie odbywać się w kasie klubowej mieszącej się na parterze od strony nowego parkingu (były kort tenisowy) w czwartek i w piątek w godzinach od 15.00 do 19.00 oraz w niedzielę od godziny 12:30 do ostatniego kibica. W dniu meczu otworzymy dla Was również kasę biletową mieszczącą się przy ul. Wspólnej, co usprawni Wam wejście na sektor A2 bezpośrednio po zakupie biletu.

Ceny biletów w przedsprzedaży:

Bilety:
W rundzie wiosennej istnieje co prawda możliwość nabycia wejściówek w kasie biletowej w dniu meczu, jednak zachęcamy wszystkich do zakupu ich uprzednio wcześniej drogą elektroniczną (sprzedaż w systemie do soboty do 24.00 w cenie promocyjnej) lub podczas przedsprzedaży. W ten sposób możecie skorzystać z ulg, a także pomóc usprawnić ruch w bramach wejściowych w dniu meczu. Z góry dziękujemy!

Biletyonline: www.bilet.pax.pl – przy zakupie biletów i wprowadzeniu danych samodzielnie przez internet trzeba udokumentować swoją tożsamość przy wejściu na stadion i musi być ona zgodna z tym co jest na wydrukowanym bilecie.

KOBIETY na mecz z Zagłębiem II Lubin z okazji ich Święta, które jest 8 marca wchodzą za darmo na trybunę A1 i A2 lub mogą zakupić bilet VIP za 20 zł.

Co zrobić aby korzystać z tej okazji?
Należy mieć ze sobą dokument tożsamości z numerem pesel, oraz posiadać aktywną Aplikację Olimpii Elbląg

Ceny biletów:
Ceny biletów w przedsprzedaży (młodzież / senior 65+ / normalne):
•    A1, A2  10 zł / 15 zł / 20 zł
•    VIP:  20zł* / 30 zł / 50zł / 75zł
*kobieta
Ceny biletów w dniu meczu (młodzież / normalne):
•    A1 i A2: 20 zł / 30 zł
•    VIP: 20 zł* / 50 zł / 100 zł
*kobieta

Ulgi:
Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo pod warunkiem, że są pod opieką rodzica (lub opiekuna prawnego), który ma ważny bilet lub karnet. Ulga dotyczy dzieci w wieku 7-18 lat (do rocznika 2006) oraz seniorów 65+ (od rocznika 1959).
Prosimy i uczulamy o zabranie ze sobą dokumentu weryfikującego ulgę (dowód osobisty, legitymacja) – osoby kupujące bilet ulgowy w kasie, a nie posiadający dokumentu nie będą wpuszczane.
Bilety dla zawodników Akademii Olimpii Elbląg: zapotrzebowanie na wejściówki dostarcza Trener do czwartku przed meczem mailowo do godziny 24.00.  Wszyscy wchodzą na trybunę A2
Sektory i bramy:
•    A1 – ul. Agrykola
•    A2 – ul. Wspólna
•    VIP – ul. Kościuszki (od strony toru „Kalbar”)

KARNETY – za zakup karnetu w Aplikacji dodatkowe 50 pkt za trybunę A1 i A2 lub 100 pkt za trybunę VIP dodane do miesiąca w którym został zakupiony karnet.
Ceny karnetów (młodzież i kobiety/ senior 65+ / normalne):
•    A1, A2: 60 zł / 90 zł / 120 zł
•    VIP: 170 zł / 250zł / 450zł

Karnety możecie także nabywać w Sklepie Kibica Olimpijczyk.net przy ul. 12 lutego 23C (czynne od 11:00 do 17:00).
Dodatkowy ewentualny koszt KARTY KIBICA (jeśli jej się nie ma lub została zagubiona) potrzebnego do Karnetów wynosi 10 złotych.
Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo pod warunkiem, że są pod opieką rodzica (lub opiekuna prawnego), który ma ważny bilet lub karnet. Ulga dotyczy dzieci w wieku 7-18 lat (do rocznika 2006) oraz seniorów 65+ (od rocznika 1959). Ulga przysługuje również kobietom w każdym wieku. Prosimy i uczulamy o zabranie ze sobą dokumentu weryfikującego ulgę (dowód osobisty, legitymacja).