Menu Zamknij

EKOpower21 FOTOWOLTAIKA SPONSOREM STRATEGICZNYM

Jest nam niezmiernie miło przedstawić Państwu nowego sponsora strategicznego Związkowego Klubu Sportowego Olimpia Elbląg. Powitajmy na Agrykola 8 spółkę EKOpower21, na co dzień oferującą kompleksową obsługę w zakresie projektowania oraz montażu instalacji fotowoltaicznych.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie do bycia w gronie sponsorów Olimpii Elbląg, jest to dla nas zaszczyt. Mamy nadzieję, że ta współpraca będzie długofalowa. Pierwszy okres kontraktu obejmuje 3 lata współpracy i jest to odpowiedni czas na pokazanie naszych możliwości na terenie północno-wschodniej Polski. Działamy od ponad 10 lat na rynku ogólnokrajowym i pozyskujemy zieloną energię z własnych elektrowni fotowoltaicznych, która jest obecnie w kraju oraz na świecie bardzo szeroko rozpowszechniana. Są to ewidentne oszczędności dla ludzi, które także pozwalają na życie zgodnie z otaczającą nas naturą. Wraz z pojawieniem się na rynku północno-wschodnim chcielibyśmy nie tylko zadomowić się jako partner Olimpii Elbląg, ale także rozwijać swoje możliwości inwestycyjne i zatrudniać ludzi bezpośrednio na tym terenie. Ponadto widzimy duże możliwości we współpracy z Olimpią, dzięki czemu będziemy mogli przyczyniać się do rozwoju młodzieży, która poprzez sport jest bardzo dobrze edukowana.

– mówił Krzysztof Mata, Prezes Zarządu EKOpower21.

Cieszę się bardzo, że po czasie negocjacji udało się nawiązać współpracę z firmą EKOpower21. Na pewno jest to dla naszego Klubu ciekawy krok, zważając na trudny czas pandemii, tym bardziej znalezienie sponsora strategicznego jest rzeczą bardzo istotną. Witamy w naszym gronie firmę EKOpower21 i liczymy, że szybko zadomowią się na naszych ziemiach, będąc z nami przez najbliższe lata. Umowa wchodzi w życie od 1 lutego 2021 roku na okres najbliższych 3 lat, więc mamy okazję do tego, aby dobrze się ze sobą zaprzyjaźnić i pomóc. My dziękujemy za te wsparcie finansowe i liczymy, że EKOpower21 także otrzyma z tego tytułu wymierne korzyści w ich działalności.

– mówił Paweł Guminiak, Prezes Zarządu ZKS Olimpia Elbląg.