Menu Zamknij

GÓRNIK vs OLIMPIA (eWinner 2. Liga)

Piłkarze Olimpii Elbląg muszą pokonać dystans blisko 500 kilometrów, by na miejscu zmierzyć się z liderem eWinner 2. Ligi. Mecz z Górnikiem Polkowice zobaczycie za darmo na platformie SPORTIZE, a także w aplikacji mobilnej eWinner.

Spotkanie niezwykle zagadkowe z kilku powodów. Zielono-Czarni wracają do gry po dwutygodniowej przerwie spowodowanej kwarantanną, przez co mają do nadrobienia 3 spotkania. Trudno jest ocenić w jakiej są formie oraz czy utrzymali tzw. rytm meczowy. Faktem jest, że pomimo pauzy nie opuścili fotelu lidera i nadal mają 1 „oczko” przewagi nad wiceliderem z Chojnic.

Duży znak zapytania musimy postawić także przy zespole Jacka Trzeciaka, który ma swoje problemy z ułożeniem formacji defensywnej. Kapitan Tomasz Lewandowski nie zagra z uwagi na uzbierane żółte kartki, a pozostali obrońcy borykają się z problemami zdrowotnymi. Górnik w tym sezonie już 49 razy znajdował drogę do bramek przeciwników i w tym względzie jest drugą najmocniejszą siłą w lidze, co na pewno nie ułatwi to zadania defensorom Olimpii.

 

porównanie drużyn w liczbach (statscore)

Zawody poprowadzi arbiter Marcin Kochanek z Opola, a asystować na liniach będą mu Maciej Cebulski oraz Maciej Kosarzecki. Obowiązki sędziego technicznego sprawować będzie Sebastian Tarnowski.


29. kolejka, EWINNER 2. liga

KS Górnik Polkowice (1.) vs ZKS Olimpia Elbląg (17.)

Stadion Miejski, KOPALNIANA 4. POLKOWICE
sobota, 24 kwietnia, godzina 13:00


Bezpłatna transmisja na platformie SPORTIZE oraz w mobilnej aplikacji eWinner.


GŁÓWNYMI SPONSORAMI OLIMPII ELBLĄG SĄ: