Menu Zamknij

GRAJĄ Z OLIMPIĄ – MIASTO ELBLĄG

Pomimo tych niezwykle trudnych i skomplikowanych dla wszystkich sportowych organizacji czasów, wciąż możemy liczyć na przyjaciół i patronów, którzy towarzyszą nam na dobre i na złe. Cykl „Grają z Olimpią”, to ukłon w stronę tych podmiotów, dzięki którym wciąż możemy spoglądać w nieobliczalną przyszłość z dozą optymizmu oraz nadzieją nadejścia lepszych dni.

Miasto Elbląg

Gramy razem już wiele lat i nie wyobrażamy sobie przyszłości bez Władz Miasta u boku. W ciągu każdego piłkarskiego sezonu dotacje z budżetu Miasta pozwalają nam realizować całoroczne zadania nie tylko na poziomie centralnym, ale także młodzieżowym. Zadania sezonowe dla dzieci i młodzieży w olbrzymim stopniu usprawniają funkcjonowanie Akademii, która została nagrodzona przez Polski Związek Piłki Nożnej Złotą Gwiazdką w ramach projektu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich w Polsce i w tym także jest Wasza olbrzymia zasługa.

Dzięki Panu Prezydentowi Witoldowi Wróblewskiemu oraz Radzie Miasta możemy pracować w bardzo dobrych warunkach, gdyż 9 grudnia 2017 roku oddany do użytku został nowy, spełniający najwyższe standardy budynek klubowy, którego mogą nam pozazdrościć pozostałe kluby reprezentujące nie tylko poziom drugiej ligi. Niewiele później nad Agrykola 8 rozbłysnęła nowozamontowana, wysokiej jakości instalacja oświetleniowa, a stosunkowo niedawno, na terenie starego kortu tenisowego, powstał nowy, duży parking. Mamy także możliwość oraz przyjemność korzystać z piłkarskich boisk, o których dobrą kondycję systematycznie dbają pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.


Wasz udział oraz wkład w życie Olimpii Elbląg jest nieoceniony. Wiedzcie jednak, że jesteśmy Wam niezwykle wdzięczni za wsparcie, pamięć, a czasami spontaniczną pomoc, która stale usprawnia naszą pracę. Gdyby nie Wy, nie byłoby nas, a to doskonale potwierdza, jak bardzo istotnym elementem Olimpijskiego życia jesteście. Panie Prezydencie, dziękujemy!