Menu Zamknij

GRAŁA AKADEMIA (06-07.02)

Minęło kolejnych siedem dni, zatem zerkamy co podczas weekendu działo się w naszej Akademii.

rocznik 2012 (t. wiercioch, d. ziemiańczyk)

Kolejny pracowity weekend za nimi. Grupa „Żółta” pojechała na turniej halowy do Dzierzgonia, gdzie rozegrała mecze z zespołami Powiśla Dzierzgoń i AP Polonia Pasłęk. Natomiast grupa „Biała” zmierzyła się w grze wewnętrznej z młodszymi kolegami z rocznika 2013.

Wszyscy chłopcy jak zwykle z dużą chęcią nie oszczędzali się i zaliczyli pracowitą sobotę. Gratuluję wykonania dobrej pracy.

– Tomasz Wiercioch.


rocznik 2011 (a. albertowicz, m. ratajczyk)

Sobota to był dzień intensywnej pracy dla całego zespołu 2011, ale o tym opowie Wam szczegółowo trener Albertowicz:

Musieliśmy w dwóch składach stawić czoło w turnieju towarzyskim w Kartuzach oraz dodatkowo jedna ekipa stoczyła równolegle spotkanie z rywalami Concordii. Wszystkie spotkania miały charakter gier sparingowych, gdzie głównie ćwiczyliśmy elementy techniczne i taktyczne przerabiane w cyklu treningowym. Ogólnie zaprezentowaliśmy się super! Będziemy dalej pracować nad swymi mocnymi stronami i oczywiście zniwelujemy drobne błędy. Turniej w Kartuzach otworzył nam drogę do współpracy z mocnymi drużynami z Pomorza, którą z pewnością będziemy kontynuować w najbliższym czasie. Mimo, że turniej w Kartuzach miał typowo towarzyski cel, to Makary Chętnik został wyróżniony jako jeden z pięciu najlepszych zawodników. Takie spotkania jak w sobotę dają naszej drużynie wiele motywacji do dalszej pracy i rozwoju.

A nam takie raporty dają ogrom szczęścia i uśmiechu. Dobra robota!