Menu Zamknij

INFORMACJE PRZED MECZEM Z ELANĄ

Już jutro (30.11) o godzinie 17:00 na Agrykola 8 zawita zespół Elany Toruń. Zapoznaj się z najważniejszymi informacjami przed ostatnim meczem w tym roku.

1. Ceny biletów w dniu meczu:

  • ŁUK – 20zł
  • A1/A2 – 30zł
  • VIP – 100zł

2. Proszę pamiętać, aby mieć przy sobie ważny dokument tożsamości oraz odliczoną kwotę na bilet. To zdecydowanie usprawni proces sprzedawania biletów przy kasach.

3. Otwarcie kas biletowych planowane jest na godzinę 15:30. Do Państwa dyspozycji będą tylko kasy od strony ul. Agrykola. W związku z przyjazdem kibiców gości, kasa od strony ul. Wspólnej będzie nieczynna. Osoby będące w posiadaniu wejściówek mogą skorzystać z bramy mieszczącej się za siedzibą budynku klubu, między torem wrotkarskim a budynkiem MOS.

4. Przypominamy, ze w dniu meczu nie obowiązują żadne zniżki.

5. Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo z opiekunem prawnym, który ma ważny bilet/karnet.

6. Przebywanie w innym miejscu niż opisane na bilecie może grozić karą grzywny w wysokości 2.000zł, o której mowa w Art.54.1. Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.

7. Transmisja meczu dostępna na platformie www.TVCOM.pl (koszt 12zł).

8. Jednocześnie przypominamy, że możecie Państwo śledzić przebieg meczu (w formie relacji tekstowej) na naszym facebooku oraz twitterze.

9. W związku z organizacją meczu, biuro klubu będzie nieczynne.

Olimpia Elbląg wraz z kibicami organizuje zbiórkę funduszy, które zostaną przeznaczone na leczenie synka kibica Żółto-biało-niebieskich.

Podczas sobotniego spotkania z Elaną Toruń kibice Olimpii będą zbierać do puszek datki na rzecz cierpiącego Szymona. Zachęcamy do pomocy, bo wspólnie możemy więcej. Pamiętajcie – dobro wraca.