Menu Zamknij

JACEK TRZECIAK ŻEGNA SIĘ Z A8

Informujemy, iż decyzją Zarządu Związkowego Klubu Sportowego Olimpia Elbląg oraz Jacka Trzeciaka wspólnie zdecydowano o zakończeniu pracy trenera przy Agrykola 8. Jacek Trzeciak objął zespół 2 listopada 2020 roku i poprowadził go w 28 spotkaniach zdobywając 31 punktów (8 zwycięstw, 7 remisów, 11 porażek) i kończąc sezon na 16. miejscu.

Moi Drodzy,

Na tym kończy się moja misja w Olimpii Elbląg. Z tego miejsca pragnę podziękować wszystkim kibicom za ich wsparcie i głośny doping podczas meczów. Jesteście z Olimpią na dobre i na złe, a to jest rzecz bezcenna dla każdego piłkarza reprezentującego Klub i mam nadzieję, że tą przyjaźń będziecie pielęgnować zawsze, bez względu na poziom rozgrywkowy. Jesteście bardzo wymagający, co bardzo motywuje do dalszej, cięższej pracy, dlatego można być pewnym, że ten Klub stać na większe sukcesy, niż utrzymanie w 2. Lidze.

Praca tutaj była dla mnie przyjemnością. Cieszę się, że poznałem ten Klub, zawodników, pracowników oraz pozostałe osoby blisko związane z Olimpią. Zostałem bardzo mile przywitany oraz pożegnany i myślę, że jest to dobre podsumowanie mojej pracy. Wielu z Was zapadnie w mojej pamięci do końca życia. Dzięki tej przygodzie zawsze będę trzymał kciuki za sukcesy Olimpii Elbląg.

Pozdrawiam,
Jacek Trzeciak

Trenerze, bramy A8 będą dla Pana zawsze otwarte i mamy ogromną nadzieję, że jeszcze w przyszłości przyjdzie nam się spotkać na zielonej murawie.

Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować za osiągnięcie wyznaczonego celu, jakim było utrzymanie Olimpii Elbląg w eWinner 2. Lidze oraz życzyć dalszych sukcesów na ścieżce trenerskiej. Powodzenia i do zobaczenia!