JUNIOR MŁODSZY: FESTIWAL CZTERNASTU BRAMEK

Szalony mecz rozegrali w sobotę (2.11) zawodnicy rocznika 2004, którzy podejmowali na boisku przy ulicy Skrzydlatej Ronę Ełk. Obydwie ekipy postanowiły iść na wymianę ciosów, co zakończyło się wysokim remisem 7:7!

7:7 – Marcin Rudnicki (88min)

Skład: Lechowid (46′ Szymonowicz), Berdyczko, Płaza (90′ Haracz), Nowakowski (80′ Jędrzejczak), Topolewski, Panek, Szantyr, Winiarski, Gorzycki (85′ Kołecki), Jaskólski, Godlewski (65′ Kaczmarzyk)

Spotkanie rozpoczęło się od ataków gospodarzy, którzy nie mogli wykorzystać kilku stu procentowych sytuacji. Zemściło się to bardzo szybko dwoma trafieniami gości. To jednak było dopiero początek emocji. Olimpia szybko wyrównała, a do przerwy prowadziła już 4:3.

Po zmianie stron strzelanina trwała dalej. Żółto-biało-niebiescy na 10 minut przed końcem prowadzili 7:5, ale mimo to nie zdołali utrzymać zwycięstwa do końca.