JUNIOR MŁODSZY: SERIA ZWYCIĘSTW TRWA

Kolejne zwycięstwo zanotowali zawodnicy rocznika 2004, którzy pokonali w meczu wyjazdowym Warmię Olsztyn 3:0

Ekstraklasa B1 Junior Młodszy

KKS Warmia Olsztyn 0:3 ZKS Olimpia II Elbląg

0:1 – Bartosz GORZYCKI
0:2 – Bartosz GORZYCKI
0:3 – Dawid WINIARSKI

Skład Olimpii: Szymonowicz (46′ Lechowid), Redesiuk, Topolewski (75′ Kaczmarzyk), Jędrzejczak (46′ Bojanowski), Panek, Płaza (65′ Godlewski ), Szantyr (85′ Haracz), Gorzycki (80′ Kołecki), Jaskólski, Winiarski, Nowakowski.

Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla żółto-biało-niebieskich, kiedy po faulu w polu karnym na Marku Nowakowskim arbiter podyktował rzut karny. Na jego nieszczęście sam poszkodowany przegrał bezpośredni pojedynek z bramkarzem. Wynik spotkania otworzył Bartek Gorzycki, który wykończył solową akcje Dawida Winiarskiego.

Mimo wysokiego zwycięstwa spotkanie miało dość nerwowy przebieg po tym jak przy wyniku 1:0 w 44 minucie gry czerwoną kartkę otrzymał Filip Redesiuk. Mimo gry w osłabieniu nasz zespół w dalszym ciągu dominował na boisku i dołożył kolejne trafienia. Po rzucie różnym precyzyjnie wykonanym przez Adrian Szantyra swoje drugie trafienie zanotował Bartek Gorzycki, a dzieła zniszczenia dokończył Dawid Winiarski, który mocnym strzałem z dystansu pokonał bramkarza gospodarzy po raz trzeci.